16.06.2003

Ruszył hotel 500 w Cieszynie

Czynny jest już nowy hotel sieci 500 w Cieszynie (woj. śląskie), przy międzynarodowej trasie A1, 1,5 km od przejścia granicznego Cieszyn-Boguszowice

Budynek znajduje się w sąsiedztwie całodobowej stacji benzynowej - zespół ten stanowi kompleksowe miejsce obsługi podróżnych - mówi Teresa Wikarczyk, dyrektor marketingu Hotele 500 Sp. z o.o. Obiekt dysponuje 30 pokojami (29 pokoi 2-osobowych oraz 1 typu studio). Wszystkie są z łazienkami, wyposażone w telewizor i telefon. Restauracja na 60 osób serwuje dania kuchni tradycyjnej i regionalnej.

Istnieje mozliwość zjedzenia posiłku przez całą dobę - dodaje Wkarczyk. Obiekt został wybudowany w technologii modułowej. Gotowe moduły powstają w fabryce J.W.Construction w Mielcu. Każdy z nich zwiera dwa pokoje z łazienkami. Pomieszczenia sypialne są przygotowywane pod klucz, łącznie z oknami i drzwiami.

Hotel 500 w Cieszynie powstał w wyniku współpracy BFC Sp. z o.o. i Stacji Paliw napędowych Sp. z o.o. Obecnie w realizcji są hotele 500 w Świętej Lipce, Krakowie, Żaganiu, Malborku i Kostrzynie nad Odrą. Firma planuje również w najbliższym czasie rozpoczęcie inwestycji w kolejnych miejscach.

Więcej: Świat Hoteli, nr 6, Czerwiec 2003, str. 16

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0