Nicole w katalogu firm

Wtorek
17.06.2003
W Katalogu Firm Franchisingowych prezentujemy ofertę Nicole, sieci punktów sprzedaży wód toaletowych.
 
Nicole jest siecią sklepów z wodami toaletowymi. Oryginalny koncept firmy opisuje slogan "duży wybór, jakość i przystępna cena". Propozycja Nicole obejmuje bowiem paletę 106 dobrze znanych - męskich i damskich - zapachów, których ceny nie są tak astronomiczne, jak w ekskluzywnych perfumeriach. Oprócz tego w stałej sprzedaży firma posiada liczne wzory butelek, flakonów i innych atrakcyjnych opakowań.

Atutem Nicole jest oryginalna forma sprzedaży - napełnianie buteleczki wodą toaletową w obecności klienta. Klient sam dobiera zapach oraz wielkość i rodzaj opakowania. W ten sposób może dostosować ilość perfum do zasobności portfela. Przy pierwszym zakupie trzeba nabyć produkt wraz z opakowaniem, ale każdy następny wymaga jedynie uzupełnienia buteleczki odpowiednią ilością ulubionego zapachu. - W ten sposób ostateczną cenę produktu możemy utrzymywać na poziomie znacznie niższym niż tradycyjni dystrybutorzy znanych marek. Nasz system umożliwia dopełnianie buteleczek praktycznie w nieskończoność - mówi Martyna Fon, PR manager Nicole.

Klienci Intelektualnie.pl w trakcie szkolenia

Sieć Nicole cały czas się rozwija i w związku z tym poszukuje nowych franczyzobiorców. W ramach współpracy firma oferuje korzystanie ze swojej wiedzy, doświadczenia i znaków towarowych. Współpraca ta może przybrać trzy formy. Pierwsza to otwarcie samodzielnego sklepu lub stoiska z pełną paletą - 106 zapachów. Druga to sklep na zasadzie tzw. autoryzacji - z połową palety (min. 43 zapachy). Trzecia forma to tzw. współpraca tradycyjna, będąca najczęściej uzupełnieniem istniejącej już działalności. Od zainteresowanych stworzeniem sklepu, stoiska lub sieci sprzedaży Nicole oczekuje przede wszystkim identyfikacji z macierzystą firmą. Sklep powinien znajdować się w dobrej handlowo lokalizacji i musi być dostosowany do standardów wykończenia wymaganych przez Nicole. Franczyzobiorca musi się zobowiązać do zachowania jednolitego charakteru sieci, co dotyczy przede wszystkim wyglądu lokalu lub stoiska, ubioru służbowego, sposobu reklamy i materiałów informacyjnych. Franczyzobiorca uczestniczy wspólnie z firmą macierzystą w działalności reklamowej i promocyjnej.

Właścicielem sieci Nicole jest firma Eurokotra Trade&Tourism Sp. z o.o.

Info: Nicole
Małgorzata Samborska
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

94 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Tani biznes dla początkującego

Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

82 wypowiedzi
ostatnia 17.06.2018