27.06.2003

Sukces Salonu Franchisingu na Targach MSP

Duża liczba odwiedzających Salon Franchisingu świadczy o tym, że w Polsce rośnie zainteresowanie franczyzą.

Zakończyły się trwające trzy dni IV Targi MSP. Sukcesem Salonu Franchisingu była duża liczba odwiedzających. Największą ich część stanowiły osoby zainteresowane inwestycją w działalność gospodarczą na zasadzie franczyzy. Mogły one wzbogacić swoją wiedzę o franchisingu, zapoznać się z ofertą konkretnych systemów franczyzowych oraz zasięgnąć porad u doradców specjalizujących się we franczyzie. Drugą grupą odwiedzających byli przedstawiciele firm, które planują rozwój w oparciu o franchising.

Dodatkowym źródłem wiedzy było Forum Edukacyjne na temat franczyzy. Odbyło się ono w środę, przy pełnej sali słuchaczy (zabrakło krzeseł i niektórzy musieli siedzieć na podłodze!). Duża frekwencja wskazuje na rosnące zainteresowanie tym rodzajem działalności gospodarczej i tą tematyką.

Stoisko PROFIT system odwiedziło wiele osób szukających informacji, wiedzy i porad dotyczących działalności franczyzowej. Zwiedzający wykupili cały nakład drugiego numeru Franchising Info oraz wszystkie dostępne egzemplarze "Leksykonu Franczyzy" Barbary Pokorskiej i "Franchisingu - Strategii rozwoju małych firm w Polsce" Agnieszki Tokaj-Krzewskiej.

Rosnąca popularność franczyzy pozwala przypuszczać, że Salon Franchisingu odbędzie się w przyszłym roku w bardziej rozbudowanym składzie. Już bowiem zebraliśmy pierwsze zgłoszenia od chętnych na wystawców w przyszłym roku.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Magdalena Kurda

doradca we franczyzie
Napisz do autora