02.08.2003

HAC@HAC w katalogu firm

HAC@HAC to marka odzieży dla dzieci i nastolatków w wieku 6-13 lat. Właściciel marki, firma KIDE Sp. z o.o., buduje sieć franczyzową i poszukuje biorców w całej Polsce.

Odzież HAC@HAC projektowana jest w Polsce przez grupę projektantów firmy KIDE Sp. z o.o. Dzięki temu powstała kolekcja uwzględniająca światowe trendy i polskie realia rynku. - Tym sposobem nasza odzież spotkała się z uznaniem wśród “małych” klientów i ciągle pozyskuje nowych. - mówi Krzysztof Wysocki, manager ds. marketingu i franchisingu w KIDE.

W ofercie HAC@HAC znajduje się siedem kolekcji, zarówno dziewczęcych jak i chłopięcych. Każda kolekcja dostarczana jest odbiorcom co miesiąc. Tak więc na sklepie zawsze jest coś nowego. - Podstawą współpracy z naszymi klientami jest szeroko rozumiane partnerstwo, za co z resztą jesteśmy chwaleni.- dodaje Krzysztof Wysocki.

Firma Kide Sp. z o.o. powstała na skutek konsolidacji kilku doświadczonych firm branży odzieżowej. Obecnie KIDE dysponuje potencjałem finansowym i ludzkim niespotykanym w tym segmencie na polskim rynku. A to pozwala na skuteczne działania promocyjne, rozwojowe i doradcze. Spółka jest całkowicie polska i ma swoją siedzibę w Toruniu.

Zasady współpracy

Obecnie KIDE buduje sieć sklepów markowych HAC@HAC na zasadach franchisingu, który opiera się na prawdziwie partnerskich zasadach. Franczyzobiorca nie ponosi stałych kosztów opłat marketingowych. Opłaty te są doraźne i zawsze przeznaczone na konkretny cel.

Wizualizacja i meble zostały zaprojektowane tak, aby sklep był maksymalnie funkcjonalny przy najniższych kosztach. Firma KIDE nie zarabia na dostawie wyposażenia sklepu, a wręcz negocjuje jak najlepsze warunki dla swoich franczyzobiorców.

Spółka poszukuje franczyzobiorców w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem dużych miast wojewódzkich i powiatowych. Sklep HAC@HAC może być zlokalizowany w miejscowości powyżej 35 tys. mieszkańców (choć zdarzają się wyjątki). Optymalna wielkość sklepu to ok. 60m2 powierzchni udostępnionej klientowi. Inwestycja w sklep HAC@HAC o powierzchni 60-80m2 wynosi ok. 100 tys. zł, przy czym w tę sumę wliczone jest pierwsze zatowarowanie.

Po podpisaniu umowy, franczyzobiorca otrzymuje pakiet franchisingowy w postaci know-how, podręcznika operacyjnego i materiałów promocyjnych. W trakcie partnerskiej współpracy, działalność franczyzobiorcy wspierana jest m.in. przez promocje marki na rynku ogólnopolskim i lokalnym, szkolenie personelu dwa razy w roku, doradztwo w prowadzeniu sklepu oraz opiekę przedstawicieli handlowych (wizyta co 3 tygodnie).

Potencjalnych franczyzobiorców firma zaprasza do sklepu wzorcowego HAC@HAC, mieszczącego się w Toruniu w Centrum Bielawy (Carrefour).

Info: KIDE Sp. z o.o.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Joanna Hayder

dziennikarz
Napisz do autora