HAC@HAC w katalogu firm

Sobota
02.08.2003
HAC@HAC to marka odzieży dla dzieci i nastolatków w wieku 6-13 lat. Właściciel marki, firma KIDE Sp. z o.o., buduje sieć franczyzową i poszukuje biorców w całej Polsce.
 
Odzież HAC@HAC projektowana jest w Polsce przez grupę projektantów firmy KIDE Sp. z o.o. Dzięki temu powstała kolekcja uwzględniająca światowe trendy i polskie realia rynku. - Tym sposobem nasza odzież spotkała się z uznaniem wśród “małych” klientów i ciągle pozyskuje nowych. - mówi Krzysztof Wysocki, manager ds. marketingu i franchisingu w KIDE.

W ofercie HAC@HAC znajduje się siedem kolekcji, zarówno dziewczęcych jak i chłopięcych. Każda kolekcja dostarczana jest odbiorcom co miesiąc. Tak więc na sklepie zawsze jest coś nowego. - Podstawą współpracy z naszymi klientami jest szeroko rozumiane partnerstwo, za co z resztą jesteśmy chwaleni.- dodaje Krzysztof Wysocki.

Firma Kide Sp. z o.o. powstała na skutek konsolidacji kilku doświadczonych firm branży odzieżowej. Obecnie KIDE dysponuje potencjałem finansowym i ludzkim niespotykanym w tym segmencie na polskim rynku. A to pozwala na skuteczne działania promocyjne, rozwojowe i doradcze. Spółka jest całkowicie polska i ma swoją siedzibę w Toruniu.

Zasady współpracy

Obecnie KIDE buduje sieć sklepów markowych HAC@HAC na zasadach franchisingu, który opiera się na prawdziwie partnerskich zasadach. Franczyzobiorca nie ponosi stałych kosztów opłat marketingowych. Opłaty te są doraźne i zawsze przeznaczone na konkretny cel.

Wizualizacja i meble zostały zaprojektowane tak, aby sklep był maksymalnie funkcjonalny przy najniższych kosztach. Firma KIDE nie zarabia na dostawie wyposażenia sklepu, a wręcz negocjuje jak najlepsze warunki dla swoich franczyzobiorców.

Spółka poszukuje franczyzobiorców w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem dużych miast wojewódzkich i powiatowych. Sklep HAC@HAC może być zlokalizowany w miejscowości powyżej 35 tys. mieszkańców (choć zdarzają się wyjątki). Optymalna wielkość sklepu to ok. 60m2 powierzchni udostępnionej klientowi. Inwestycja w sklep HAC@HAC o powierzchni 60-80m2 wynosi ok. 100 tys. zł, przy czym w tę sumę wliczone jest pierwsze zatowarowanie.

Po podpisaniu umowy, franczyzobiorca otrzymuje pakiet franchisingowy w postaci know-how, podręcznika operacyjnego i materiałów promocyjnych. W trakcie partnerskiej współpracy, działalność franczyzobiorcy wspierana jest m.in. przez promocje marki na rynku ogólnopolskim i lokalnym, szkolenie personelu dwa razy w roku, doradztwo w prowadzeniu sklepu oraz opiekę przedstawicieli handlowych (wizyta co 3 tygodnie).

Potencjalnych franczyzobiorców firma zaprasza do sklepu wzorcowego HAC@HAC, mieszczącego się w Toruniu w Centrum Bielawy (Carrefour).

Info: KIDE Sp. z o.o.
Profil kobiety
Joanna Hayder
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Pomysł na biznes - restauracja regionalna

Lady i regały, w tym lady i szafy mroźnicze czy witryny grzewcze dostaniecie w http://frigosystem.com.pl/ ze Szczecina. Firma jest mega solidna, sprzety działają...

52 wypowiedzi
ostatnia 27.05.2018
Ruszają regionalne targi franczyzy

Assignment Writing Service the writer affiliated with the writing companies are highly qualified as the criteria of being a professional writer is Master’s degree at least...

8 wypowiedzi
ostatnia 26.05.2018
Promocja firmy w katalogach internetowych

Jak maiłabym wybrać firmę, która ma moją firmę rozreklamować w katalogach, czy poprowadzić kampanię AdWords to zdecydowałabym się na popularnego i skutecznego...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.05.2018
Jaka reklama się opłaca?

Może warto pomyśleć o filmie promocyjnym czy produktowym? Produkcja tego rodzaju filmów może się zająć http://www.imperiafilm.com/ z Krakowa. Dla nas zrobili...

202 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Jak zareklamować mały sklep przez Internet?

Ja wynajęłam firmę https://www.grupafaro.pl/ do prowadzenia dla mnie reklam adwords w google i są skuteczni, przybywa mi wejść i klientów. Także mogę polecić, widać...

64 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Majątek pod ochroną

Apk ideas makes no representations, warranties, or assurances as to the accuracy Read More

1 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Jaka reklama się opłaca?

A może tak reklama tv?

202 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Szukam szkoleń dla bezrobotnego

Szkolenia zawodowe z zakresu spawania stali czy zgrzewania termoplastycznych tworzyw sztucznych możecie zrobić w ośrodku szkolenia zawodowego MAR-PLAST ...

30 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018