29.08.2003

NOE w katalogu firm

Ogólnopolska sieć sklepów odzieżowo-obuwniczych NOE szuka franczyzobiorców w miastach powyżej 15 tysięcy mieszkańców na terenie całego kraju.

Firma NOE Sp. z o.o. istnieje już od 7 lat. W tym czasie stworzyła optymalnie zorganizowane zaplecze logistyczne oraz know-how w postaci nowoczesnych form zarządzania i technik marketingowych. Przyciąga klientów i współpracowników szerokim wyborem towarów po atrakcyjnych cenach. Konkurencyjność cenową i zróżnicowaną ofertę produktów zapewniają NOE duże kontrakty na dostawę towarów, zawierane z producentami krajowymi i zagranicznymi. Firma ma już 80 sklepów i zatrudnia ponad 350 osób.

Szczegóły inwestycji

Od potencjalnych biorców NOE wymaga prowadzenia działalności gospodarczej i posiadania środków na sfinansowanie inwestycji. Lokal (własny lub wynajęty) powinien mieć powierzchnię między 80 a 200 m2 i znajdować się w ścisłym centrum miasta powyżej 15 tys. mieszkańców. Koszty inwestycji skalkulowane są na 800 zł/m2. NOE zapewnia firmowe meble i wyposażenie sklepu oraz reklamę wewnętrzną i zewnętrzną. Partnerzy mogą liczyć na wszelką dostępną pomoc w interesach. Biorcom operatywnym i pomysłowym firma może zaproponować wyłączność na danym terenie. W ten sposób chce zapewnić biorcom możliwości rozwoju.

Sklep w tydzień

Przedstawiciele firmy deklarują, że są w stanie przygotować i uruchomić działalność w ciągu 7 dni. Firma NOE oferuje dwa warianty uruchomienia sklepu firmowego. W pierwszym wariancie firma pomaga biorcy otworzyć sklep, oferując wyposażenie, reklamę i pomoc w fachowej ekspozycji towaru. W drugim wariancie firma NOE samodzielnie otwiera i prowadzi sklep, szkoląc potencjalnego partnera, który zapoznaje się z funkcjonowaniem sklepu i rentownością przedsięwzięcia. W każdej chwili kontrahent może przejąć prowadzenie sklepu na własny rachunek.

Info: NOE Sp. z o.o.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Joanna Hayder

dziennikarz
Napisz do autora