03.09.2003

Gorseteria w Białymstoku

Rozwija się sieć sklepów z elegancką bielizną - Gorseteria. 6 września otwarty zostanie nowy punkt franchisingowy w Białymstoku.

Sieć sklepów Gorseteria powstała w 1999 r. Obecnie na terenie Polski działa trzynaście salonów, a do końca tego roku planowane są trzy nowe otwarcia – w Szczecinie, Gdańsku i Mikołowie. Sklep w Białymstoku jest drugim punktem franchisingowym Gorseterii. Pierwszy od czerwca tego roku działa w Bytomiu.

Salon przy ul. Słonimskiej 5 w Białymstoku będzie pierwszym sklepem Gorseterii w tym mieście. Będzie to również pierwszy w sieci sklep dwupoziomowy. Na pierwszym poziomie znajdować się będzie część handlowa, na drugim zaś zaciszne miejsce z wygodnymi kanapami, przeznaczone m.in. na kameralne pokazy mody.

Nowy sklep (o powierzchni ponad 55 metrów) znajduje się w atrakcyjnej części Białegostoku i będzie pierwszym w sieci sklepem wolnostojącym. Dotychczasowe punkty Gorseterii zlokalizowane są w galeriach handlowych. Wnętrza sklepu utrzymane są w nowoczesnym, przyjaznym stylu i jasnych, beżowych kolorach. Na klientów czekają upominki: bransoletki, naszyjniki i kosmetyki.

Koncept Gorseterii polega na oferowaniu wielu marek w jednym miejscu i szerokiej gamy produktów dla kobiet i mężczyzn. Firma posiada w swojej ofercie ponad trzydzieści marek. W sklepach są produkty światowych firm bieliźnianych (Lisca, Cotonella, Morgan, Set, Avet), jak również znanych i popularnych firm polskich (Samanta, Feba, She, Coemi, Elle, Cornette, Kinga, Mat, Ilva).

Info: Gorseteria

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

3

Joanna Hayder

dziennikarz
Napisz do autora