05.09.2003

Witek’s w katalogu firm

Witek’s - sieć sklepów ze szkłem, porcelaną i wyposażeniem wnętrz - szuka franczyzobiorców. W tej chwili poszukiwany jest partner do prowadzenia sklepu w Katowicach.

Firma Produkcyjno-Handlowa Witek’s specjalizuje się w hurtowym i detalicznym handlu szkłem, porcelaną, sztućcami i elementami dekoracyjnymi. Ma w ofercie zdobione wyroby porcelanowe, serwisy obiadowe, zestawy do kawy i herbaty oraz szkło użytkowe. Proponuje również szeroki asortyment przeznaczony do kompleksowego wyposażenia restauracji i stołówek. Witek’s w swojej ofercie ma również lampy, elementy wyposażenia wnętrz, figurki i inne wyroby ceramiczne. Współpracuje z producentami polskimi i zagranicznymi. Importuje wyroby z Kenii, Maroko i Indii.

Aktualnie firma posiada dwa sklepy własne i sześć franczyzowych na terenie całej Polski. Firma planuje otwarcie dwóch sklepów (w Gdańsku i Wrocławiu) do końca tego roku i czterech sklepów w roku 2004. Od franczyzobiorców Witek’s wymaga doświadczenia w handlu, zmysłu artystycznego, mobilności, a – przede wszystkim – własnego zaangażowania w prowadzenie sklepu (firma preferuje małżeństwa). W kwestii inwestycji firma wymaga zabezpieczenia na kwotę min. 50 tys. zł (zastaw na lokacie lub hipoteka kaucyjna). Sklepy otwierane są w lokalach o powierzchni od 300 do 1500 m2.

Info: Firma Produkcyjno Handlowa Witek’s

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

2

Joanna Hayder

dziennikarz
Napisz do autora