02.10.2003

Niskie ceny w prezencie

Akcja promocyjna w marketach Intermarche. Nowe sklepy Muszkieterów w Wielkopolsce.

We wrześniu mija 6 lat od chwili otwarcia pierwszego sklepu Intermarche. Z okazji "urodzin" Grupy Muszkieterów, w ponad 80 sklepach Intermarche, będzie można wygrać ponad 150 tysięcy nagród. Jedna z najważniejszych imprez handlowych Muszkieterów została podzielona na trzy tygodniowe okresy, które charakteryzują się różnymi ofertami promocyjnymi. Akcja promocyjna związana z urodzinami rozpoczęła się 1 października.

Na początku października Muszkieterowie uruchomili w Wielkopolsce dwa nowe punkty sprzedaży. Markety powstały w miastach, w których Muszkieterowie byli już obecni. Od 2 października można zrobić zakupy w nowych sklepach Intermarche w Gorzowie, a od 8 października w nowym Bricomarche w Śremie. Otwarciu sklepów towarzyszą jak zwykle liczne promocje i konkursy. Po otwarciu dwóch nowych placówek Muszkieterowie będą łącznie zarządzać 103 supermarketami - 85 Intermarche i 18 Bricomarche.

Muszkieterowie to 2 800 niezależnych szefów przedsiębiorstw i 112 000 pracowników, obecnych w ośmiu krajach Europy. Łącznie Muszkieterowie na koniec 2002 roku zarządzali 7 680 sklepami pod różnymi szyldami. Po aliansie z liderem hiszpańskiej dystrybucji Grupą Eroski (drugie miejsce w Hiszpanii) obroty Muszkieterów za rok 2002 wyniosły ponad 42 mld euro.

Info: Grupa Muszkieterów

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Joanna Hayder

dziennikarz
Napisz do autora