13.10.2003

Znajdź pracę

14 października 2003 r., w Rembertowie odbyły się Targi Pracy. Jednym ze sposobów na pracę jest założenie własnego biznesu na zasadzie franchisingu.

Targi odbyły się w godzinach 10-14 w Rembertowie w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Dwóch Mieczy 5. Zorganizowane zostały m.in. przez warszawski Urząd Pracy i Urząd Dzielnicy Rembertów wspólnie z Ministerstwem Obrony Narodowej. Adresowane do bezrobotnych i poszukujących pracy z województwa mazowieckiego, pracodawców krajowych i zagranicznych, w szczególności do byłych żołnierzy zawodowych i pracowników wojska.

Targi mają przede wszystkim umożliwić wszystkim chętnym bezpośredni kontakt z pracodawcami i firmami szkoleniowymi oraz udostępnić bezrobotnym oferty pracy i praktyk. Dodatkowym celem jest również nauka aktywnego poszukiwania pracy i zapoznanie bezrobotnych z wymaganiami pracodawców.

W ramach Rembertowskich Targów Pracy odbyła się konferencja prasowa (o godzinie 11). Wszystkim odwiedzającym udostępniono cykl konsultacji i spotkań z zakresu wiedzy o rynku pracy, sposobów poszukiwania zatrudnienia, sporządzania dokumentów aplikacyjnych itp. Nie zabrakło systemów franchisingowych. Wystawcami byli m.in. firma doradcza PROFIT system, sieć dyskontów odzieżowych SNC, szkoły językowe EF English First i Yogen Fruz.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Joanna Hayder

dziennikarz
Napisz do autora