14.11.2003

Listopadowe otwarcie u Muszkieterów

W listopadzie Grupa Muszkieterów powiększy się o kolejne trzy sklepy.

Uroczyste otwarcie Intermarche w Pile odbyło się 7 listopada. Mieszkańcy Brzegu Dolnego i Zbąszynka muszą jeszcze poczekać do - odpowiednio - 20 i 26 listopada. Powierzchnie sklepów Intermarche w Pile i Brzegu Dolnym wynoszą po 900 m kw. Pierwszy stanowi część tamtejszego centrum handlowego i jest dwudziestym sklepem firmy w województwie wielkopolskim. Drugi to piętnasta placówka Grupy na Dolnym Śląsku. Prawdopodobnie w przyszłym roku obok sklepu również powstanie centrum handlowe. Supermarket w Zbąszynku, ze względu na liczbę mieszkańców będzie mniejszy od tych w Pile i Brzegu Dolnym. Jego powierzchnia została dopasowana do wielkości miasteczka, w którym mieszka ok. 5 200 osób. Jest to 15 sklep Intermarche w byłym województwie lubuskim.

Po otwarciu trzech nowych placówek Muszkieterowie łącznie będą zarządzać w Polsce 106 supermarketami – 88 Intermarche i 18 Bricomarche.

Konwój Muszkieterów 2003

Oprócz działalności w zakresie biznesu i handlu, Grupa Muszkieterów bierze również aktywny udział w przedsięwzięciach charytatywnych. Każdego roku, w ramach Fundacji Muszkieterów firma organizuje tzw. Konwój Muszkieterów z darami świątecznej pomocy. Do akcji mogą się włączyć wszyscy klienci supermarketów, kupując określone produkty i kartki świąteczne. Pomoc ta kierowana jest głównie do domów dziecka, szpitali, ośrodków opieki społecznej, punktów Caritasu, PCK i parafii. W tym roku na liście instytucji, które otrzymają wsparcie od Muszkieterów, znajdzie się ponad 100 placówek. Patronat medialny nad Konwojem Muszkieterów objął Program 2 Telewizji Polskiej. W ubiegłym roku Konwój Muszkieterów wspierał akcję TVP2 „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”.

Info: Grupa Muszkieterów

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Magdalena Kurda

doradca we franczyzie
Napisz do autora