05.12.2003

Dziewiąta Chata na Dolnym Śląsku

25 października Chata Polska uroczyście otworzyła sklep w Kłodzku przy ul. Wyszyńskiego 10. Placówka ma 900 mkw. powierzchni i jest jedną z największych sieci.

Jej klienci mają do wyboru szeroki asortyment towarów, a w szczególności bogactwo produktów świeżych: pieczywo, wędliny, owoce, warzywa, nabiał, także dania gotowe. Szeroką ofertę win i alkoholi ma też oddana do ich dyspozycji winiarnia. Przestrzeń sklepu jest czytelnie zagospodarowana, wyodrębniono w niej specjalistyczne stoiska.
Obecnie na terenie Dolnego Śląska działa 9 placówek pod szyldem Chaty Polskiej. Zlokalizowane są one we Wrocławiu (4 sklepy), Kłodzku (2 sklepy) oraz Polanicy Zdrój, Bystrzycy Kłodzkiej i Świebodzicach. W całej sieci funkcjonuje 136 sklepów obecnych na terenie Wielkopolski, województwa zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Do końca roku przewidywane są otwarcia kolejnych we Wrocławiu, Głogowie, Wolsztynie, Górze, Rokietnicy, Budzyniu i Pleszewie. W trosce o spójną identyfikację sieci obiekty już w niej funkcjonujące są od kilku lat modernizowane, a sympatię klientów zdobywa nowa, staropolska aranżacja.

Więcej: Życie Handlowe, "Wydarzenia/Nowe sklepy", nr 112 listopad 2003

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0