Zamieszkaj w Niebieskim Mieście

Środa
31.03.2004
Gazeta Wyborcza donosi o dzisiejszym otwarciu największego centrum handlowo – rozrywkowego Blue City. Całość mieści się na ośmiu kondygnacjach, z czego trzy przeznaczone są wyłącznie na sklepy, punkty usługowe, restauracje, bary i kawiarnie.
 

Wszystkich sklepów jest aż 222. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się megasklep Dziecko. Ma on być początkiem sieci dużych sklepów dla dzieci, w których znajdzie się miejsce nie tylko na półki z towarami, ale też na placyk zabaw dla maluchów.

- Na poziomie +2 znajdzie się nasza Bartycka, czyli Home City – powiedział Gazecie Wyborczej Yoram Reshef, dyrektor generalny centrum.

Całość zajmie 4,7 tys. m kw. i można tu będzie kupić meble, artykuły wykończeniowe i dekoracyjne, budowlane, a także rozmaite dodatki. Porad będą tu też udzielać specjaliści.

...osłabionych i niespożytych

Kolejne piętro przeznaczone jest pod Centrum Medyczne „Enel Med.”. 20 gabinetów, w których przyjmować będą lekarze wszystkich specjalności, zajmować ma 1,5 tys. m kw. jeszcze wyżej rozlokuje się Magic City (6,5 tys. m kw.), czyli rodzinne centrum rozrywkowe. Na razie z tej części jeszcze nie można korzystać, ale inwestor zapowiada, że pod koniec kwietnia wszystko już będzie gotowe.

... zmęczonych i pracowitych

Dwa skrzydła Blue City nie będą miały charakteru handlowego, ani rozrywkowego. Po raz pierwszy w takim kompleksie pojawi się hotel – trzygwiazdkowy z 228 pokojami i oczywiście osobnym wejściem. Zajmie on poziomy od drugiego do piątego poziomu jednego ze skrzydeł.

Nie wiadomo jeszcze kiedy hotel ruszy, podobnie jak ulokowana w drugim skrzydle część biurowa. Ma się ona również mieścić na poziomach +2 do +5.

Kilka miesięcy po otwarciu w centrum powstanie też Auto City, czyli salon samochodowy oferujący auta różnych marek – powiedział Gazecie Wyborczej Yoram Reshef.

...wrażliwych i koni mechanicznych

Blue City chwali się też swoją działalnością artystyczną – będą się tu odbywać wystawy, koncerty, przedstawienia teatralne; stałe ekspozycje będą miały m.in. Ośrodek Kultury Ochoty, UNICEF, ASP.

Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano wielkie parkingi na 2,6 tys. samochodów.

Więcej: Magda Kłodecka, Gazeta Wyborcza, 31 marca 2004
Gazeta Wyborcza

POPULARNE NA FORUM

Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Jak się zdecydujecie i chcecie porządnie wyposażyć szwalnię to dobrej jakości maszyny do szycia, stoły prasowalicze, żekazka kupicie w https://dlaszwalni.pl/ ...

68 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Biznes po stronie dobra

I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. therefore. I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article.

36 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Siłownia

Osobiście postawiłem jednak na mały basen zamiast siłowni. Polecam zerknąć, znalazłem na ten temat ciekawy artykuł...

13 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

You write a great great article about business and giving great website for help in every business thank you.Thanks Subway Surfers Download

128 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2018
Społeczność Franchising.pl

Zapraszam do zapoznania się z najnowszymi ofertami bankowymi http://rafagliski.oferty-kredytowe.pl

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Biznes po stronie dobra

Get the assignment help Hamilton for graduate students by the expert assignment writers at Students Assignment Help. Our experts are fluent in writing assignments without...

36 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Biznes po stronie dobra

This post is not just informative but impressive also. The post is so convincing that it created an urge to choose My Assignment Help services. You can email us at...

36 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Biznes na wsi to spory wydatek, ale się opłaca. Musisz jednak od samego początku zminimalizować koszty (oczywiście te, które się da). Ja zamawiam online części (John...

124 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018