Poniedziałek
19.04.2004
19 kwietnia 2004r. z czytelnikami portalu rozmawiał Wojciech Kalinowski.
 

miki: Wasz salon na Brackiej jest przestronny, ale wielki jak stodoła. Czy ten punkt jest wzorcowy dla biorców? I jak Wam idzie ten biznes w centrum Warszawy?
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Biznes idzie bardzo dobrze.

miki: Czytałem o Was na portalu i chyba w Gazecie Prawnej. Biznes wydaje mi się ciekawy, ale mam swoje wątpliwości co do możliwości walki z Kodakiem. Jak zamierzacie prowadzić kampanię promocyjną Fotostop, żeby marka ta stała się tak samo popularna jak Kodak?
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Trudno to wyjaśnić w dwóch słowach. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

bleee: A czy korzystacie Państwo, albo ułatwiacie dostęp do funduszy z UE? Mam na myśli tutaj inwestycję w dany punkt systemu?
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Obecnie nie.

bleee: Ilu średnio klientów obsługuje średni punkt FOTOSTOP (samoobsługowy) w miesiącu??
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Samoobsługowy miniLab Cyfrowy w zależności od lokalizacji, daty uruchomienia, wielkości zleceń, obsługuje od kilku do kilkudziesięciu klientów dziennie.

Marko: Czym powinien charakteryzować się biorca aby odnieść sukces a co może doprowadzić do porażki?
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Biorca powinien przede wszystkim być nastawiony na ciężką i aktywną pracę. Jeżeli będzie czekał na pomysły i dyspozycje ze strony franczyzodawcy to jego szanse na osiągnięcie sukcesu są znikome.

Marko: Czy zalecane jest, aby biorca sam pracował we własnym punkcie?
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Wszystko zależy od założeń finansowych. Jeżeli biorca sam będzie pracował w punkcie, koszty prowadzenia działalności będą niższe. Także zaangażowanie najemnego pracownika jest z reguły słabsze niż właściciela.

Redakcja: Nasze spotkanie dobiega końca. Prosimy o zadawanie ostatnich pytań.

Kasia: Czy aparatem cyfrowym można zrobić fajne zdjęcia? Czy Pan też robi?
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Tak, tak.

M: Ilu macie biorców i gdzie?
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Pełna lista jest na naszej stronie internetowej www.fotostop.pl. W trakcie otwierania są następne punkty.

bleee: Jakiej częstotliwości obsługi ze strony franczyzobiorcy wymaga samoobsługowy punkt FOTOSTOP?
Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Samoobsługowy miniLab Cyfrowy wymaga obsługi raz dziennie (wyjęcie i zafiskalizowanie pieniędzy). Co kilka dni należy uzupełnić materiały eksploatacyjne.

Wojciech Kalinowski, FOTOSTOP: Dziękuję bardzo za spotkanie. Zapraszam do bezpośredniego kontaktowania się z naszą firmą. Pełne informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.fotostop.pl oraz na portalu.

Redakcja: Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu.

<-- WSTECZ


PROFIT system

POPULARNE NA FORUM

Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Our creative experts ensure that every Custom Soap Boxes or Custom Hair Extension Boxes order is catered with care, quality and efficiency. A unique product packaging design...

87 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Rodzinny biznes: kłopoty na bank?

You have done such a great work with complete dedication in this site steamwalletgenerator

11 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Biznes po stronie dobra

Free NCERT Solutions for the class 6, 7, 8, 9, 10, 11 and 12 for the subjects Maths, Science, Hindi, Physics, Chemistry, Biology, English, Social Science (History, Geography,...

20 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Biznes po stronie dobra

forum is very good.

20 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Within the same manner that inbreeding among human populations can boom the frequency of commonly rare genes that cause sicknesses, the selective breeding that created the...

87 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

A Best Essay Services study which dog breeders to avoid. ... The term "Outdoor breeder" is every now and then used to explain dog breeders with little experience or...

87 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Hej, od czego zacząć? Zakładając, że przoedmiot działalności masz ustalony, ja skupiłabym się na formie platności. W dzisiejszych czasach, ludzie chcą płacić...

102 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Assignment help service in usa for the student seeking help. We are provide the assignment help, writing service with the professional academic writer in minimal price.

87 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018