20.04.2004

DERRI – nowy salon w Katowicach

DERRI, największy europejski producent i eksporter odzieży skórzanej otwiera kolejny franchisingowy sklep w Polsce. Po Warszawie i Włocławku przyszła kolej na Katowice.

- Nowoczesny budynek UNI Centrum, w którym oprócz galerii handlowej znajdują się nowoczesne biura, centrum konferencyjne, czterogwiazdkowy hotel QUBUS oraz fitness club, jest idealnym miejscem dla ekskluzywnych wyrobów DERRI — twierdzi Anetta Pszczołowska Dyrektor Generalny DSD Polska, właściciela marki DERRI.

Salon DERRI w Katowicach

Salon DERRI o powierzchni 50 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. DERRI oferuje bardzo szeroki asortyment skórzanych produktów. Ze względu na specyfikę otoczenia spodziewać się można przede wszystkim klientów biznesowych. Dlatego z myślą o nich w sklepie znajdzie się wiele dodatków i prestiżowych akcesoriów skórzanych jak portfele, teczki, organizery, aktówki, a nawet zestawy podróżne.

Biorcy licencji DERRI z Katowic wybrali tę markę, ponieważ — jak twierdzą — przekonały ich produkty oraz partnerska współpraca z franczyzodawcą. — Naszym klientom będziemy oferować odzież skórzaną na każdą porę roku. Na wiosnę i chłodniejsze dni lata mamy eleganckie kurtki, oryginalne marynarki i płaszcze, jesienią i zimą będziemy proponować otulenie się awangardowymi kożuchami i ekskluzywnymi futrami. Mimo że odzież ze skóry kojarzy się z chłodniejszą porą roku, mamy wiele do zaoferowania również na lato: niepowtarzalne sukienki, topy, spódnice oraz spodnie. Nie zapominamy także o panach. Wielbiciele skóry i jej naturalnych walorów na pewno się nie zawiodą — zachęcają właściciele spółki Kamea, która będzie prowadziła sklep DERRI.

Moda dla wymagających

W ciągu ostatnich lat bardzo zmieniła się technologia produkcji skór, co spowodowało, że jedyne co ogranicza projektantów to właściwie tylko ich wyobraźnia. W sklepach DERRI można znaleźć skóry ręcznie malowane, z drukami laserowymi, bądź farbowane na różne sposoby. Marka DERRI jest coraz bardziej rozpoznawana w Polsce, zaczyna kreować skórzaną modę w naszym kraju. Doceniają ją osoby publiczne: aktorzy i prezenterzy, którzy ubierają się w DERRI. Ubrania i akcesoria udostępniane są do popularnych programów telewizyjnych (Michał Wiśniewski w „Jestem jaki jestem” – TVN, Martyna Wojciechowska w finale Big Brothera – TVN, finaliści Idola w Polsacie) oraz do sesji zdjęciowych w modnych pismach kobiecych.

Plany, plany, plany

W 2004 roku DSD Polska planuje dalej rozwijać sieć i otworzyć 10 nowych punktów, prognozuje też wzrost sprzedaży sięgający 50 %. Firma DSD to spółka największych tureckich producentów odzieży skórzanej, futer, akcesoriów oraz różnych wyrobów ze skóry. Wspólne działania handlowe i marketingowe wpływają na zwiększenie sprzedaży. DSD zajmuje się hurtowym eksportem skór oraz prowadzi sprzedaż wyselekcjonowanych kolekcji w detalicznych punktach sprzedaży w Polsce i Rosji pod wspólną marką DERRI. Markę tę stworzono jako pomysł na zwielokrotnienie sprzedaży detalicznej bez konieczności dzielenia się marżą z pośrednikami.

Karina Korczyńska

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Karina Korczyńska

doradca we franczyzie
Napisz do autora