22.04.2004

Nowe teletorium na rynku GSM

Sprzedaż akcesoriów do aparatów GSM, która dla pozostałych dystrybutorów była marginesem, dla teletorium od zawsze była najważniejsza.

pW ofercie salonów teletorium znajduje się prawie tysiąc obudów do wszystkich rodzajów aparatów, kilkadziesiąt rodzajów baterii, ładowarek, zestawów głośnomówiących i słuchawkowych, pokrowców, uchwytów, kabli oraz części zamiennych. Teletorium sprzedaje akcesoria o połowę taniej, a mimo to narzut na sprzedaży przekracza 100 procent w większości grup asortymentowych. Wśród nabywców akcesoriów GSM przeważają ludzie młodzi i dlatego salony teletorium mają skierowaną do nich wizualizację.

Rekrutacja franczyzobiorców

Pierwszy pilotażowy salon teletorium został uruchomiony w Brzegu, małej miejscowości w województwie opolskim. Chodziło o sprawdzenie, czy teletorium przyjmie się poza wielkimi miastami. Zdaniem Jacka Kwaśniaka, kierownika działu rozwoju teletorium, przyjął się i dlatego od kwietnia teletorium rozpoczyna rekrutację franczyzobiorców. Szczegóły oferty franczyzowej teletorium prezentujemy w katalogu firm.

Więcej: Franchising Info nr 7, "Nowe otwarcie", kwiecień-maj 2004

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Wiśniewski

doradca we franczyzie
Napisz do autora