09.03.2001

Nowy hotel Orbisu

Spółka Orbis stawia na podróżujących służbowo

Prawo i Gospodarka poinformowała, że we Wrocławiu został otwarty nowy obiekt w sieci hotelowej Orbisu. Zgodnie z umową franchisingową inwestor strategiczny Accor udzielił prawa uzywania przez hotele orbisowskie m.in. znaku towarowego Mercure. Tak więc jest to Pierwszy w Polsce nowo wybudowany hotel o nazwie Mercury – Panorama.

Dziennik przypomniał, że wiosną 1999 r. zarząd Orbisu podjął decyzję o wyburzeniu starego hotelu Panorama i zdecydował się na wybudowanie nowego obiektu.

Obiekt jest głównie przeznaczony i ukierunkowany na podróżujących służbowo. Mercure – Panorama oferuje gościom 152 pokoje hotelowe, restaurację Dominikańska na 100 miejsc konsumpcyjnych oraz kompleksowo wyposażone sale wielofunkcyjne. Największa, wyposażona w cztery kabiny do symultanicznych tłumaczeń i sprzęt audiowizualny przystosowany do prowadzenia telekonferencji, może pomieści 500 osób. Ta największa w hotelu sala może być również przystosowana do takich imprez jak pokazy mody. Dodatkowo wszystkie pokoje są okablowane, tak więc goście mogą bez problemu korzystać z Internetu.

- Mimo, że nowy obiekt Orbisu jest hotelem trzy gwiazdkowym, to spełnia wszystkie wymogi stawiane przed hotelami o najwyższych standardach. Dzięki znakowi firmowemu Mercure, marce szeroko rozpowszechnionej na świecie, hotel może liczyć na wysoką frekwencję turystów - powiedział PG Bogdan Rynkowski, dyrektor hotelu Mercure – Panorama.

Więcej: Prawo i Gospodarka, 9 marca 2001

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0