07.06.2004

Belvedere 3 w katalogu firm

Zrzeszenie sklepów monopolowych Belvedere 3 jest siecią, od której biorca nie tylko otrzyma know-how i przejdzie szkolenie dotyczące technik sprzedaży, lecz przede wszystkim od początku współpracy będzie mógł korzystać z wynegocjowanych przez firmę atrakcyjnych warunków zakupu u hurtowników.

Może być niejednolicie

Jeżeli ktoś chce przystąpić do Zrzeszenia Sklepów Monopolowych Belvedere 3 to powinien posiadać koncesję na sprzedaż alkoholu, dysponować lokalem o powierzchni przynajmniej 50 m kw. i osiągać obroty w wysokości 60 tys. zł miesięcznie. Sieć nie wymaga ujednolicenia sklepu. To czysty model dystrybucyjny. Sklepy łączy wspólne logo i grupa dostawców, których produkty sprzedaje się w sklepie. Wymagana jest comiesięczna opłata w wysokości 200 zł, którą sieć wydaje na sprawy organizacyjne i marketingowe.

Pięć lat z alkoholem

Spółka Belvedere 3 posiada pięcioletni staż w handlu alkoholem. Pod logo tej firmy działa 17 placówek, 10 własnych i 7 zrzeszonych. Prawie wszystkie z nich, bo aż 16, mieści się w regionie Pomorza Zachodniego, natomiast jedna działa na Podkarpaciu.

Więcej: Anna Maliszewska, Franchising Info nr 8, 2004 r.