09.06.2004

Exchange w katalogu firm

Ty bierzesz kredyt, ale wszystkie formalności, łącznie z negocjowaniem warunków, załatwia Exchange - konsultanci kredytowi z Portugalii wchodzą na rynek Polski.


Chyba każdy z nas wie, co oznacza wzięcie kredytu. Najpierw próbujemy rozeznać się w ofertach znanych nam banków, a potem przygotowujemy dla nich stos dokumentów. No i nie mamy żadnej gwarancji, że kredyt zostanie nam przyznany. A nawet gdy go dostaniemy, to rzadko kiedy satysfakcjonują nas przyznane warunki kredytowania.

Właśnie w odpowiedzi na te problemy w Portugalii powstała sieć franchisingowa Exchange - Niezależne Doradztwo Kredytowe. Konsultanci Exchange bazując na profilu każdego klienta z jego specyficznymi potrzebami i możliwościami, analizują korzyści aktualnych ofert bankowych. Negocjują lepsze warunki kredytowania dla swoich klientów. Pomagają w zdobyciu kredytu oraz w zamianie starego na lepszy. Obsługują zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Opłatę za swoje doradztwo pobierają dopiero wówczas, gdy klientowi zostanie przyznany kredyt na zadowalających warunkach.

Więcej: Arkadiusz Słodkowski, Franchising Info nr 8, 2004 r.