Poniedziałek
14.06.2004
Kosztem blisko 40 mln złotych powstaje w Wysokiej Wsi k. Ostródy czterogwiazdkowy Hotel Spa Dr Irena Eris.
 
Drugiego czerwca wmurowano tam kamień węgielny. Za dwa lata goście będą mieli do dyspozycji nie tylko 96 pokoi, ale także kompleks odnowy biologicznej, zespół basenów, korty tenisowe, a także ośrodek jeździecki.

- Gdy przed 7 laty otwieraliśmy nasz pierwszy obiekt w Krynicy-Zdroju, z rozbudowaną ofertą dla osób chcących pielęgnować swoje ciało, wcale nie byliśmy pewni, czy dobrze przyjmie się on na rynku. Wyszliśmy jednak z założenia, że osoby, które znają nasze kosmetyki, będą chciały przyjechać do hotelu i odwrotnie, ci, którzy odwiedzą nasz hotel spa, zainteresują się produktami i usługami Dr Irena Eris. Okazało się, że założenie było słuszne - powiedział dla "Świata Hoteli" Henryk Orfinger, współwłaściciel firmy Dr Irena Eris i szef rady nadzorczej.

Daleko od szosy

Zachęceni sukcesem ośrodka spa w Krynicy, Henryk Orfinger wraz z żoną Ireną Eris, postanowili zainwestować w budowę kolejnego obiektu w Dylewie w okolicach Ostródy.

Nowy hotel ma mieć 96 pokoi z pełnym wyposażeniem. Właściciele zamierzają ubiegać się o cztery gwiazdki.

Bez solarium, za to z dermatologiem

Głównym magnesem przyciągającym do hotelu ma być, podobnie jak w Krynicy, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. Goście będą mogli tam skorzystać ze specjalnie opracowanych, firmowych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, uwzględniających indywidualne potrzeby skóry, nawet tej najbardziej wymagającej.

Dla aktywnych - stadnina koni

Inwestorzy hotelu przyznają, że głównymi klientami hotelu mają być kobiety. - Będą to raczej kobiety o ustabilizowanej sytuacji życiowej i zawodowej. Ale kompleks będzie doskonałym miejscem dla całej rodzin. Nie ukrywam, że zabiegi i pobyt nie będą tanie - twierdzi szef rady Irena Eris SA.

Dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek propozycją może być niewielka stadnina koni, do której zakupionych zostanie 8 wierzchowców.

Więcej: Krzysztof Olszewski, "Świat Hoteli", nr 6, 2004r.
Świat Hoteli

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Na pewno warto wyposażać się w różnego rodzaju narzędzia, które pomogą usprawnić naszą pracę :) Ja na przykład korzystam z ticketing system od...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018