14.06.2004

Moda na spa

Kosztem blisko 40 mln złotych powstaje w Wysokiej Wsi k. Ostródy czterogwiazdkowy Hotel Spa Dr Irena Eris.

Drugiego czerwca wmurowano tam kamień węgielny. Za dwa lata goście będą mieli do dyspozycji nie tylko 96 pokoi, ale także kompleks odnowy biologicznej, zespół basenów, korty tenisowe, a także ośrodek jeździecki.

- Gdy przed 7 laty otwieraliśmy nasz pierwszy obiekt w Krynicy-Zdroju, z rozbudowaną ofertą dla osób chcących pielęgnować swoje ciało, wcale nie byliśmy pewni, czy dobrze przyjmie się on na rynku. Wyszliśmy jednak z założenia, że osoby, które znają nasze kosmetyki, będą chciały przyjechać do hotelu i odwrotnie, ci, którzy odwiedzą nasz hotel spa, zainteresują się produktami i usługami Dr Irena Eris. Okazało się, że założenie było słuszne - powiedział dla "Świata Hoteli" Henryk Orfinger, współwłaściciel firmy Dr Irena Eris i szef rady nadzorczej.

Daleko od szosy

Zachęceni sukcesem ośrodka spa w Krynicy, Henryk Orfinger wraz z żoną Ireną Eris, postanowili zainwestować w budowę kolejnego obiektu w Dylewie w okolicach Ostródy.

Nowy hotel ma mieć 96 pokoi z pełnym wyposażeniem. Właściciele zamierzają ubiegać się o cztery gwiazdki.

Bez solarium, za to z dermatologiem

Głównym magnesem przyciągającym do hotelu ma być, podobnie jak w Krynicy, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. Goście będą mogli tam skorzystać ze specjalnie opracowanych, firmowych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, uwzględniających indywidualne potrzeby skóry, nawet tej najbardziej wymagającej.

Dla aktywnych - stadnina koni

Inwestorzy hotelu przyznają, że głównymi klientami hotelu mają być kobiety. - Będą to raczej kobiety o ustabilizowanej sytuacji życiowej i zawodowej. Ale kompleks będzie doskonałym miejscem dla całej rodzin. Nie ukrywam, że zabiegi i pobyt nie będą tanie - twierdzi szef rady Irena Eris SA.

Dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek propozycją może być niewielka stadnina koni, do której zakupionych zostanie 8 wierzchowców.

Więcej: Krzysztof Olszewski, "Świat Hoteli", nr 6, 2004r.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0