09.07.2004

Nowy sposób sprzedaży

Nicole - sieć sprzedaży wód toaletowych wprowadza nowy projekt pod hasłem konsultantki.


Nowy projekt ma zwiększyć sprzedaż franczyzobiorców Nicole

Szukamy konsultantek

Firma przygotowuje kampanię naboru konsultantek w mediach (czasopisma kobiece, dzienniki, tygodniki, portale internetowe). Zgłaszające się w ten sposób osoby zostaną przydzielone franczyzobiorcy Nicole, najbliższemu terytorialnie miejscu zamieszkania konsultantki. To właśnie franczyzobiorcy staną się dostawcami towarów dla konsultantek. Tworząc sieć podwykonawców w systemie home selling powiększą liczbę swoich odbiorców.

Szansa na dodatkowe dochody

Tak jak w innych systemach tego typu, współpraca oznacza szansę na dochody, których wysokość zależy tylko od wkładu pracy, chęci i możliwości. Zarabia się w taki sposób, jaki pasuje do stylu życia i rytmu dnia. Niektórzy mogą traktować współpracę z Nicole na zasadach KONSULTANTEK, jako podstawowe zajęcie, innym da możliwość dodatkowego zasilenia domowego budżetu. Na współpracę franczyzobiorcy Nicole z konsultantką nałożone są różnego rodzaju wymogi i ograniczenia. Koniecznością jest podpisanie odpowiedniej umowy i osiąganie minimalnego obrotu. Szczegóły współpracy zostały przedstawione w Podręczniku dla Konsultantek Nicole.

Wysoka marża

System Nicole gwarantuje jedną z najwyższych prowizji w systemach home selling - aż 32%! Poza tym nieograniczoną liczbę katalogów z ofertą, prezentery zapachów, bezpłatne szkolenia w zakresie sprzedaży, porady kosmetyczne, możliwość zaopatrzenia się w produkty 6 dni w tygodniu itp.

Info: Nicole