16.07.2004

Gorseteria odświeża wizerunek

Gorseteria - ogólnopolska sieć sklepów z bielizną modyfikuje swoje logo i wyznacza nowe kierunki działań.

W nowym logotypie została użyta większa czcionka. Wprowadzono intesywny czerwony kolor oraz zrezygnowano z symbolu gorsetu, który dotychczas był nieodłącznym elementem znaku firmowego. Według przedstawicieli sieci, użyty czerwony kolor symbolizuje ekspresję, żywiołowość oraz energię płynącą z marki Gorseteria.

Weekend z Gorseterią

Wraz ze zmianami w logo, firma rozpoczęła nowe działania marketingowo-reklamowe. W okresie wakacyjnym zaplanowano specjalną akcję promocyjną Weekendy z Gorseterią. Polega ona na prezentowaniu nowych trendów i motywów obowiązujących w tegorocznej modzie plażowej. Hawaje w Gorseterii czy Czekoladowy weekend to tylko przykłady weekndów w ramach tej akcji. Nowe działania reklamowe sieci objęły przede wszystkim prasę regionalną ze względu na lokalizację sklepów oraz wybrane miesięczniki m. in. magazyn Avanti.

Kolejne sklepy

Sieć Gorseteria powstała w 1999 roku. Od lat konsekwentnie realizuje program multibrandowy polegający na oferowaniu wielu marek w jednym miejscu. W salonach można kupić produkty firm: Morgan, Lisca, Cotonella, Chantelle, Passionata, Set, Avet, Nota, Feba, Eldar, She, Coemi, Elle-Ewa Bień, Cornette, Kinga, Mat, Ilva. Obecnie na terenie Polski działa osiemnaście sklepów Gorseterii zlokalizowanych głównie w centrach handlowych. Jak twierdzą przedstawiciele sieci rozwija się ona systematycznie. Na przełomie września i października br. planowane jest otwarcie kolejnych sklepów w Warszawie (C.H. Arkadia i C.H. Reduta) i Krakowie. Firma rozpoczęła także ekspansję na rynki zagraniczne. Powstały już salony Gorseterii na Słowacji i w Niemczech.

Zakupy przez internet

W 2003 roku uruchomiono profesjonalną witrynę internetową Gorseteria.pl, na której można znaleźć praktyczne informacje: katalog marek dostępnych w sklepach, najnowsze promocje, wydarzenia i nowości. Od października ubiegłego roku działa także sklep internetowy: www.sklep.gorseteria.pl. Sklep on-line powstał z myślą o bezpiecznych zakupach dla wszystkich tych, którzy nie mają dostępu do sklepów stacjonarnych sieci.

Info: Gorseteria