24.08.2004

Własne biuro podróży

Sieć biur podróży Ecco Holiday rozwija nową koncepcję franchisingową, która zakłada otwieranie multiagencji turystycznych pod marką Sun Club.

W agencjach Sun Club będzie dostępną oferta wielu touroperatorów tj. Ecco Holiday, Ecco World Travel, Neckermann, Interhome, Exim Tours, Rainbow Tours, Open Travel, Almatur, Ok-Tours, Itaka, GTI Travel, Atas. Klienci będą mogli zaopatrzyć się w nich także w bilety lotnicze i autokarowe oraz zakupić ubezpieczenie.

Kto może mieć własne biuro podróży?

Aby zostać właścicielem biura podróży Sun Club należy posiadać prawa do lokalu w dobrym punkcie handlowym, z dużą widoczną witryną o powierzchni od 20 do 50 m2, w mieście liczącym ponad 50.000 mieszkańców. Poza tym trzeba posiadać środki finansowe pozwalające na uiszczenie opłaty 30.000 zł + VAT. Wskazane jest również doświadczenie w sprzedaży usług. Nie jest to jednak warunek konieczny. - Od swoich franczyzobiorców nie wymagamy doświadczenia w turystyce. Zapewniamy program szkoleń, który przygotowuje do prowadzenia biura podróży – podsumowuje Wioletta Głowa, kierownik salonów sprzedaży Sun Club.

Info: Ecco Holiday