15.01.2001

W Sydney łatwo o sukces

Australijska Wystawa Franchisingu i Możliwości Biznesowych odbędzie się w dniach 23-26 lutego 2001 w Centrum Wystaw i Zjazdów w Sydney.

Obecność na wystawie będzie ostatnim etapem tygodniowej misji handlowej amerykańskiego Departamentu Handlu do Nowej Zelandii i Australii.

Według organizatora wystawy, firmy Australijskie Usługi Wystawnicze – w Australii na osobę przypada więcej placówek franchisingowych niż w jakimkolwiek innym kraju. Australijska Wystawa Franchisingu i Możliwości Biznesowych, na którą zaproszono również amerykańskich franchisodawców jest doskonałą okazją dla wszystkich franchisobiorców, aby pomyśleli o zaistnieniu na rynku, który sprzyja osiąganiu sukcesów. Organizatorzy spodziewają się, że wystawa zgromadzi blisko 11 tysięcy osób z całego świata zainteresowanych franchisingiem.

Ankieta przeprowadzona po poprzedniej wystawie wskazała, że 6400 jej uczestników zamierza nabyć pakiety franchisingowe w ciągu następnych 12 miesięcy. Dodatkowo 2800 z nich dysponowała kapitałem inwestycyjnym między 100 a 500 tysięcy dolarów. Spotkajmy się więc w Sydney

info: IFA Insider, 13 listopada 2000
Oprac. Katarzyna Krawczyk i Arkadiusz Słodkowski