03.09.2004

Muszkieterowie reklamują się w TV

Od 13 września do 3 pażdziernika będą emitowane spoty Muszkieterów w TVP1, TVP2, TVP3, POLSAT i TVN.

Muszkieterowie zachęceni bardzo pozytywnymi wynikami poprzedniej kampanii telewizyjnej, podczas której Intermarche zaistniał w stacjach ogólnopolskich po raz pierwszy, zdecydowali się na kontynuację tych działań.

 

W 15 i 30 sekundowych spotach Muszkieterowie pokażą zalety zakupów w marketach pod tym szyldem. Mają to być zarówno niskie ceny, jak i atmosfera zakupów, dlatego spot ma charakter wizerunkowo-produktowy.

Akcja toczy się podczas kolacji, a bohaterami są młodzi małżonkowie – występujący również w poprzedniej kampanii. Robiący zakupy w sklepie Intermarche mąż, zachęcony niskimi cenami, świeżością produktów i sympatyczną atmosferą sklepu Intermarche wpada na pomysł zrobienia żonie niespodzianki w postaci kolacji. Tego samego dnia również żona, która bardzo lubi Intermarche, poradziwszy się ekspedientki, zamierza przygotować mężowi wieczorne danie. Spot kończy sympatyczna puenta, która zdecydowanie wyróżnia reklamę Muszkieterów. Przy okazji prostej historyjki, w każdym tygodniu kampanii są pokazywane różne produkty w promocyjnych cenach.

Kampania jest skierowana przede wszystkim do kobiet w wieku 25–59 lat mieszkających w małych i średnich miastach, gdzie znajdują się sklepy muszkieterów.

Info: Grupa Muszkieterów

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0