17.09.2004

Albert oraz Piotr i Paweł na Polagrze

W dniach 21-24 września w Poznaniu odbędzie się impreza wystawiennicza POLAGRA – FOOD.

Piotr i Paweł, polska sieć supermarketów oraz Albert, który jest częścią holenderskiego koncernu Royal Ahold będą wystawiać się na targach POLAGRA - FOOD, które odbędą się 21-24 września w Poznaniu.

- Stoisko Piotra i Pawła, o powierzchni blisko 100 m2, to zaaranżowany mini-sklep nawiązujący do stylistyki, wystroju i aranżacji znanej naszym klientom z zakupów w supermarketach „Piotr i Paweł” – mówi Paweł Woś, współwłaściciel spółki Piotr i Paweł. Jak twierdzi przedstawiciel sieci, podczas targów firmy współpracujące z siecią zaprezentują swoje możliwości wyposażenia sklepu w meble i lady sklepowe.

Stoisko sieci Albert będzie wyglądało jak nasz typowy sklep, tylko że w pomniejszeniu bo o powierzchni zaledwie 50 m2. Asortyment, który będziemy eksponować to produkty naszej marki - mówi Bartosz Klimek, przedstawiciel sieci Albert.

Ekspozycja targowa to dogodne miejsce na nawiązanie kontaktu, wymianę informacji i zapoznanie się potencjalnych franczyzobiorców z zasadami współpracy franchisingowej. Przedstawiciele sieci Piotr i Paweł oraz Albert zapewniają, że będą czekać na zainteresowane osoby codziennie w godz. 10.00-17.00 w pawilonie nr 8.

Info: Albert, Piotr i Paweł