24.09.2004

Grupa Muszkieterów coraz większa

W październiku br. do grupy dołączą trzej Muszkieterowie. Nowi przedsiębiorcy otworzą sklep Intermarche w Żywcu i w Świdwinie oraz Bricomarche w Gryficach.

Żywiecki Intermarche ma powierzchnię 770 m2, na której znajdzie się około 10000 produktów. Sklep jest usytuowany na siedemnastotysięcznym osiedlu i znajduje się w bloku. Dla zmotoryzowanych klientów jest parking z pięćdziesięcioma miejscami. Oficjalne przyjęcie nowych Muszkieterów do grupy nastąpi 5 października. Ten obiekt będzie 9 sklepem Intermarche w woj. śląskim.

Placówka w Świdwinie ma również niedużą powierzchnię sprzedaży - 700m2 i mieści się na obrzeżu szesnastotysięcznego miasta. Przy obiekcie zaprojektowano parking na 72 samochody. Świdwiński Intermarche będzie 10 sklepem pod tym szyldem w województwie zachodniopomorskim.

W tym samym województwie, lecz w Gryficach, kilka dni poźniej nastąpi otwarcie sklepu Bricomarche, który będzie usytuowany przy uruchomionym tu niedawno Intermarche. Obiekt ten będzie miał 900 m2 powierzchni sprzedaży, podzielonej na cztery podstawowe działy: materiały do majsterkowania, do wyposażenia i dekoracji wnętrz, artykuły budowlane i ogród (łącznie 12 000 pozycji asortymentowych). Klienci muszkieterskiego centrum będą korzystać ze wspólnego parkingu na ponad 100 samochodów.

Odtąd Grupa Muszkieterów będzie liczyć 105 przedsiębiorców, którzy razem z nowymi placówkami będą kierować 121 sklepami (97 Intermarche i 24 Bricomarche).

Info: Muszkieterowie, 24 września, 2004r.