13.10.2004

Uwaga: idzie nowe!!! Więcej pomysłów na własny biznes

Na 4 urodziny Czytelnicy portalu Franchising.pl otrzymują nową szatę graficzną oraz katalog franczyz w poszerzonej formule.

W Katalogu franczyz jest już ponad 110 firm. A naszym Czytelnikom wciąż mało. I słusznie! Redakcja postanowiła temu zaradzić.

Od dziś portal Frachising.pl i magazyn Franchising Info stają się jeszcze lepszymi źródłami informacji o POMYSŁACH NA WŁASNY BIZNES. Postanowiliśmy rozszerzyć formułę pisma i portalu, które od dziś będą prezentować wszystkie możliwe formy prowadzenia biznesu pod cudzym, sprawdzonym szyldem. To wyjście naprzeciw tym wszystkim postulatom Czytelników, którzy domagali się, aby w katalogu franczyz było jak najwięcej firm: i tych franczyzowych, i agencyjnych, i partnerskich. Bo w końcu najważniejsze, żeby znaleźć naprawdę opłacalny pomysł na biznes. A żeby znaleźć, trzeba mieć w czym szukać.

Rozszerzenie formuły daje szansę na zaprezentowanie się wielu firmom, które od dawna chciały się znaleźć w katalogu franczyz, ale albo nie są systemami franczyzowymi, albo z różnych innych powodów nie mogły się doń wpisać (np. Dominet Bank z powodów ustawowych). W nowym katalogu franczyz jest miejsce dla tych, którzy poszukują przedstawicieli, agentów (np. ubezpieczeniowych czy bankowych), partnerów handlowych i dilerów.

Porządek jednak musi być. Dlatego katalog franczyz podzieliliśmy na dwie części; w jednym – tak jak dotychczas - będą systemy franczyzowe, a w drugim systemy agencyjne i partnerskie. Z każdym dniem liczba firm w obu katalogach będzie rosnąć.

Zapraszamy do codziennej lektury portalu!

PS. Czytelników i wszystkie firmy zgromadzone w katalogu franczyz informujemy, że ewentualne przejścia między katalogami odbywają się na życzenie zainteresowanych firm i za zgodą redakcji.

Przez cztery lata na portalu pojawiło się ponad 2300 podstron. Gdyby okazało się, że któraś z nich nie wyświetla się poprawnie - prosimy o informację. Natychmiast poprawimy!

Redakcja