Gwoździej w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Poniedziałek
15.11.2004
W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy sieć handlową Gwoździej, pierwszą ogólnopolską sieć sklepów z odzieżą używaną.
 

Sieć handlowa Gwoździej od 1999 roku zajmuje się sprzedażą detaliczną odzieży używanej. – Od tego czasu otwieramy sklepy o dość dużych powierzchniach handlowych, o jednakowym systemie zarządzania towarem i prowadzania sprzedaży – mówi Tomasz Gwoździej, organizator sieci.

Jednostki własne i franczyzowe

Obecnie sieć posiada 16 jednostek własnych i 7 franczyzowych. – W ostatnich miesiącach uruchomiliśmy kilka kolejnych placówek franczyzowych oraz jedną własną – 700 metrowe Centrum Handlowe „Eldorado” – centrum odzieży zachodniej w Białymstoku. Jest to już nasza druga placówka w tym mieście – informuje T. Gwoździej. Sieć zamierza w przyszłości otwierać jednostki własne – wielkie sklepy w dużych miastach Polski oraz tworzyć punkty franczyzowe.

Cała Polska, ale...

W regionie północno-wschodnim sieć sklepów Gwoździej istnieje prawie we wszystkich większych miastach. – Obecnie prowadzimy rozmowy z osobami zainteresowanymi otwarciem tego typu działalności w niemal wszystkich województwach, lecz nie ukrywamy iż wolelibyśmy się rozprzestrzeniać w Polsce sukcesywnie od najbliższych nam regionów – mówi T. Gwoździej.

Niewielki kapitał

Aby zostać franczyzobiorcą sieci należy posiadać kapitał 7-20 tys. zł. Ostateczna kwota inwestycji jest uzależniona od wielkości sklepu. Oprócz tego trzeba dysponować lokalem o powierzchni od 100 do 500 m2 w miejscowości zamieszkałej przez ponad 20 tys. mieszkańców. Opłata wstępna przy podpisaniu umowy franczyzowej to 2 tys.zł. Sieć pobiera opłaty miesięczne w wysokości 1 tys. zł od punktu.

Info: Gwoździej
PROFIT system

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Tani biznes dla początkującego

Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

82 wypowiedzi
ostatnia 17.06.2018
Damskie torebki

Jeśli torebki to tylko Liu Jo! I oczywiście oryginalne :) Tak jak moja poprzedniczka :) https://ubierzsie.com/liu-jo Nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. Biznes...

19 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Czy warto otworzyć sklep odzieżowy?

jesli tylko wiesz, że twój produkt jest unikalny lub w naprawdę dobrej cenie to oczywiście :) bez porządnej analizy swot nie ma się natomiast co pchać w ecommerce. Bo...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes

Może branża spożywcza? Przetwórstwo owoców i warzyw. Jakbyście szukali solidnych maszyn do pakowania soków to znajdziecie je w Bag In Box z Lublina...

427 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Zastanawiałam się jeszcze nad tym... Może warto zainwestować w ziemię pod uprawę? Wiem, że to ciężka praca, ale jeśli dobrze to zaplaujesz, to można na tym zarobić....

119 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great assignment help team provide the java assignment help with the experiences writer in the possible minimal price. In the usa, uk. australia etc, our writer is well...

55 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018