Tatuum zarzuca sieć

Wtorek
04.01.2005
Od początku 2005 roku Tatuum zamierza otwierać sklepy działające na zasadzie franchisingu. Do końca br. ma powstać 5-8 sklepów franczyzowych sieci.
 
logo Orange MS Polska

Pierwsza kolekcja pod nazwą Tatuum pojawiła się w sprzedaży w 1997 roku. Początkowo kolekcje były sprzedawane tylko w ilościach hurtowych klientom, którzy w swoich sklepach łączyli je z kolekcjami innych marek.

Pierwszy sklep firmowy Tatuum został otwarty w maju 1999 roku w Łodzi na ulicy Piotrowskiej. Obecnie sieć liczy 29 sklepów – 21 w Polsce, 3 w Czechach, 3 w Rosji i 2 na Węgrzech.

Kto ubiera się w Tatuum?

Jak twierdzą przedstawiciele sieci kolekcje Tatuum są adresowane zarówno do kobiet jak i mężczyzn w wieku 20-45 lat, aktywnych, niezależnych, zarabiających powyżej średniej krajowej. Do osób, które poszukują ubrań uniwersalnych i praktycznych.

Najwięcej systemów franczyzowych

Od początku 2005 roku Tatuum postanowił otwierać sklepy działające na zasadzie franchisingu. W ten sposób firma utworzy 44 system franczyzowy działający w branży odzieżowej w Polsce.
- Obecnie branża odzieży i obuwia jest największą branżą pod względem liczby systemów franczyzowych. Działają w niej 43 systemy franczyzowe cechujące się dużą różnorodnością oferowanego asortymentu. Dynamika wzrostu liczby sieci w tej branży jest bardzo wysoka. W przeciągu ostatnich dwóch lat przybyło 16 nowych systemów – mówi Andrzej Krawczyk, dyrektor działu franchisingu firmy PROFIT system, przedstawiciela Horwath Franchise LTD w Polsce.

Sklepy franczyzowe

Sklepy franczyzowe Tatuum będą powstawać przy głównych, najbardziej reprezentacyjnych w mieście ulicach oraz w centrach handlowych o wysokim standardzie. Minimalna powierzchnia lokalu to 50 m2. Koszt inwestycji wynosi około 350-450€ za 1 m2 powierzchni sklepu.

Przedstawiciele sieci Tatuum poszukują franczyzobiorców wśród współpracujących już z firmą partnerów, a także wśród osób, które mają doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów markowych. Osoba, która zdecyduje się na współpracę z Tatuum otrzyma sprawdzony model biznesowy, pełne wyposażenie sklepu oraz wsparcie przez cały okres współpracy.

Info: Tatuum

POPULARNE NA FORUM

Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

94 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Tani biznes dla początkującego

Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

82 wypowiedzi
ostatnia 17.06.2018