Północ w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Czwartek
10.02.2005
W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy biuro nieruchomości Północ.
 

Biuro nieruchomości Północ powstało w styczniu 1999 roku. Najpierw firma zajmowała się handlem i pośredniczeniem nieruchomościami na terenie południowej części Krakowa. Następnie firma zaczęła zajmować się całym regionem Małopolski.

Od początku do końca

- Przeprowadzamy kompleksową obsługę klientów – mówi Piotr Sumara, przedstawiciel firmy Północ. - Począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez przygotowanie umów, promocję ofert, obsługę notarialną, geodezyjną, prawną, wycenę nieruchomości oraz pomoc w uzyskaniu kredytu – dodaje.

Musisz mieć licencję

Biuro Nieruchomości Północ planuje rozwijać się poprzez tworzenie franczyzowych agencji nieruchomości. Potencjalny franczyzobiorca firmy musi przede wszystkim posiadać zawodową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, albo zatrudnić osobę, która posiada taką licencję. Ponadto franczyzobiorca powinien dysponować lokalem w dobrym punkcie, najlepiej z dużą widoczną witryną, o powierzchni minimum 30 m2 (co najmniej dwa pomieszczenia i zaplecze).

Firma Północ poszukuje franczyzobiorców wśród osób, które wcześniej nie prowadziły działalności w tej branży oraz właścicieli już działających agencji nieruchomości.

Trzymam się za kieszeń

Przewidywana kwota inwestycji w agencję nieruchomości Północ to 20-28 tys. zł. Przedstawiciele firmy twierdzą, że inwestycja powinna się zwrócić w ciągu 6-8 miesięcy. Opłata licencyjna dla osób, które prowadzą już biuro nieruchomości, waha się od 1-1,4 tys. zł (jest to uzależnione od ilości mieszkańców miasta, w którym działa agencja nieruchomości). Opłata licencyjna dla osób spoza branży to 1,5-1,8 tys. zł.

Kraków dużo droższy

Jeżeli franczyzobiorca będzie chciał otworzyć biuro nieruchomości Północ w Krakowie, to wówczas opłata licencyjna będzie wynosić 15 tys. zł.
- W Krakowie nasze biuro jest już dobrze znane mieszkańcom. Dlatego opłata licencyjna na to miasto jest znacznie wyższa niż na pozostałe. W tym przypadku franczyzobiorca płaci nie tylko za know-how, ale także za renomę marki – wyjaśnia Piotr Sumara.

Obecnie przedstawiciele firmy Północ, przede wszystkim poszukują franczyzobiorców, którzy zechcą otworzyć franczyzową agencję nieruchomości w miastach: Tarnów, Nowy Sącz, Rzeszów, Zakopane, Katowice, Kielce, Bielsko-Biała.

Info: Biuro Nieruchomości Północ

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

24 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Wiosna należy do pośredników

People of the internet are pleased with the work that goes on here. All the writers here do a wonderful writing job and they have earned the respect of hundreds of thousands of...

24 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Nice blog post published here. The writer has definitely improved over the past few months and this post is a proof of that. I would love to see some more blog posts as good as...

24 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post! We love the content and have shared this with our social media network! Appreciated from the hotel digital marketing agency.

24 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Wiosna należy do pośredników

A lot of people have been disappointed with your work here lately, and it's clear to see why. You don't seem to put as much effort into your articles as you used to and that's...

24 wypowiedzi
ostatnia 10.06.2018
Przeprowadzki międzynarodowe - czy możecie kogoś polecić

Trzeba poszukać kogoś w internecie. To jest raczej niszowa branża. ___________________ Pisanie prac magisterskich - ogłoszenia

4 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną PRB ADAM budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo dobrze firma...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Deweloper w małym mieście

Mój wujek prowadzi w małej miejscowości z Wielkopolski firmę budowlaną http://www.prb-adam.pl budują w Poznaniu domy, zajmują się remontami i wykończeniami i bardzo...

14 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018