01.03.2005

Nowe instytuty dr Irena Eris

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest pierwszą i jedyną polską firmą kosmetyczną, która postawiła na rozwój sieci gabinetów kosmetycznych działających pod nazwą Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris,na zasadzie franczyzy. Dzisiaj jest ich już 20.

SPA w wielkim mieście. Życie w mieście to nieustający pośpiech, hałas i rosnące zanieczyszczenie. Dlatego klienci odwiedzający gabinety kosmetyczne oczekują od zabiegów, nie tylko profesjonalnej pielęgnacji ciała, ale jednocześnie pragną ukoić zmysły, zrelaksować się, zapomnieć na chwilę o problemach codzienności. Coraz większym powodzeniem cieszą się kuracje na bazie wody. Nic więc dziwnego, że obecność kapsuły do hydromasażu i do innych zabiegów o charakterze spa staje się nieodzownym elementem wyposażenia każdego większego gabinetu. Na tego rodzaju kuracje zaprasza klientów nowootwarty Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Warszawie przy ul. Racławickiej 129. Dzięki zabiegom upiększającym w kapsułach wyglądamy nie tylko młodo, ale cieszymy się dobrym samopoczuciem. Pamiętajmy, że możemy poddać się także zabiegom o charakterze zdrowotnym czy wspomagającym rehabilitację, jeśli jest taka potrzeba, dzięki takim opcjom jak sauna parowa, aromaterapia, masaż wibracyjny czy chromoterapia.

Przyjemne z pożytecznym, czyli połączenie wypoczynku z pielęgnacją ciała. Bywalcy Zakopanego mają teraz nowe możliwości spędzania wolnego czasu. Poza turystyką mogą korzystać z zabiegów kosmetycznych, masażu i odnowy biologicznej w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris mieszącego się przy Krupówkach 40. Jest to pierwszy tak wysoko położony Instytut, bo na wysokości ponad 750 metrów n.p.m. W przerwach miedzy wędrówkami górskimi szlakami lub po narciarskich wyczynach można odpocząć w zaciszu gabinetów Instytutu oddając się zabiegom pielęgnacyjnym. Tradycyjny lub relaksujący masaż ciał ukoi zmysły i przywróci witalność, a masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi znakomicie usunie zmęczenie po trudach górskich wycieczek. Pasjonaci turystyki pieszej z pewnością docenią zabieg na stopy z elementami refleksoterapii – „Cynamonowe stopy”, miłośnikom wodnych kuracji powinny spodobać się zabiegi w kapsule do hydroterapii.