13.04.2005

Wiosna na stacjach Lotosu

Spółki Lotos Parafiny i Lotos Paliwa zawarły umowę handlową, dzięki której na stacjach paliw koncernu w drugiej połowie kwietnia pojawią się produkty z linii Lotos Ogród.

Do sprzedaży trafią: pochodnie, lampiony ogrodowe szklane i ceramiczne, puszki antykomarowe, rozpałki do grilli i kominków, a także węgiel drzewny.

Nowa linia produktów Lotos Ogród została przygotowana specjalnie z myślą o właścicielach ogrodów i działek rekreacyjnych.
To obiecujący i dynamicznie rozwijający się w naszym kraju rynek – podkreśla Jacek Wilkoszewski, prezes Zarządu Lotos Parafin. - Jestem przekonany, że zainteresowanie produktami z linii Lotos Ogród będzie stale rosło - dodaje.

Towar, produkowany przez Lotos Parafiny będzie eksponowany zarówno na wystawach zewnętrznych jak i bezpośrednio na półkach sklepowych stacji paliw Grupy Lotos SA.
- Mając na uwadze rozwój oferty „ogrodowej” poszukujemy również innych kanałów dystrybucji – mówi Wilkoszewski – Wkrótce na rynku pojawią się produkowane przez nas: zapałki kominkowe, rozpałki syntetyczne oraz płyn do mycia szyb kominkowych - dodaje.

Lotos Parafiny jest jednym z największych producentów i dystrybutorów parafin w Europie. Powstanie spółki w sierpniu 2004 r., to efekt konsolidacji spółek parafinowych Rafinerii Jasło, Rafinerii Czechowice oraz Grupy LOTOS SA.

Oprócz parafin spółka handluje także: pochodniami, lampionami ogrodowymi, rozpałkami, świecami oraz zniczami. Wszystkie w/w spełniają europejskie normy jakości.

Info: Lotos