Wiosna na stacjach Lotosu

Środa
13.04.2005
Spółki Lotos Parafiny i Lotos Paliwa zawarły umowę handlową, dzięki której na stacjach paliw koncernu w drugiej połowie kwietnia pojawią się produkty z linii Lotos Ogród.
 

Do sprzedaży trafią: pochodnie, lampiony ogrodowe szklane i ceramiczne, puszki antykomarowe, rozpałki do grilli i kominków, a także węgiel drzewny.

Nowa linia produktów Lotos Ogród została przygotowana specjalnie z myślą o właścicielach ogrodów i działek rekreacyjnych.
To obiecujący i dynamicznie rozwijający się w naszym kraju rynek – podkreśla Jacek Wilkoszewski, prezes Zarządu Lotos Parafin. - Jestem przekonany, że zainteresowanie produktami z linii Lotos Ogród będzie stale rosło - dodaje.

Towar, produkowany przez Lotos Parafiny będzie eksponowany zarówno na wystawach zewnętrznych jak i bezpośrednio na półkach sklepowych stacji paliw Grupy Lotos SA.
- Mając na uwadze rozwój oferty „ogrodowej” poszukujemy również innych kanałów dystrybucji – mówi Wilkoszewski – Wkrótce na rynku pojawią się produkowane przez nas: zapałki kominkowe, rozpałki syntetyczne oraz płyn do mycia szyb kominkowych - dodaje.

Lotos Parafiny jest jednym z największych producentów i dystrybutorów parafin w Europie. Powstanie spółki w sierpniu 2004 r., to efekt konsolidacji spółek parafinowych Rafinerii Jasło, Rafinerii Czechowice oraz Grupy LOTOS SA.

Oprócz parafin spółka handluje także: pochodniami, lampionami ogrodowymi, rozpałkami, świecami oraz zniczami. Wszystkie w/w spełniają europejskie normy jakości.

Info: Lotos

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Tani biznes dla początkującego

Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

82 wypowiedzi
ostatnia 17.06.2018
Damskie torebki

Jeśli torebki to tylko Liu Jo! I oczywiście oryginalne :) Tak jak moja poprzedniczka :) https://ubierzsie.com/liu-jo Nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. Biznes...

18 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Czy warto otworzyć sklep odzieżowy?

jesli tylko wiesz, że twój produkt jest unikalny lub w naprawdę dobrej cenie to oczywiście :) bez porządnej analizy swot nie ma się natomiast co pchać w ecommerce. Bo...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes

Może branża spożywcza? Przetwórstwo owoców i warzyw. Jakbyście szukali solidnych maszyn do pakowania soków to znajdziecie je w Bag In Box z Lublina...

427 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Zastanawiałam się jeszcze nad tym... Może warto zainwestować w ziemię pod uprawę? Wiem, że to ciężka praca, ale jeśli dobrze to zaplaujesz, to można na tym zarobić....

119 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great assignment help team provide the java assignment help with the experiences writer in the possible minimal price. In the usa, uk. australia etc, our writer is well...

55 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Prezent na dzień dziecka

Baloniki są super! U nas było przyjęcie dla dzieci w rodzinie i własnie one zrobiły furorę, aż nie zaczęliśmy otwierać prezenty. ;) Na takie przyjęcia obowiązkowo...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018