14.04.2005

Coldwell Banker na rynku polskim

Na polski rynek wkracza Coldwell Banker - franczyzowa sieć zajmująca się obrotem i obsługą nieruchomości.

Istniejąca na rynku od 1906 roku firma Coldwell Banker to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w USA. Firma działa już w 29 krajach, posiada sieć 3 700 biur i zatrudnia łącznie ponad 120 000 agentów. W roku 2004 magazyn Franchise Times uznał Coldwell Banker za numer jeden w branży pośrednictwa i obrotu nieruchomościami na świecie.

Polska jest piątym krajem europejskim, obok Hiszpanii, Francji, Holandii i Irlandii, gdzie firma CB zdecydowała się rozpocząć działalność na szczeblu krajowym. Swoją ofertę skieruje ona do klientów indywidualnych i komercyjnych, wymagających i oczekujących najwyższego standardu usług.

- Coldwell Banker to nie tylko profesjonalny pośrednik, ale również doradca klienta w kwestiach związanych z inwestowaniem w nieruchomości - tzw. Lifestyle Management. Firma pełni funkcję osobistego konsultanta, który pomaga w podejmowaniu najwłaściwszych decyzji, w tak ważnej dla każdego sprawie, jaką jest sprzedaż lub kupno nieruchomości. Działania te pozwalają klientowi bezpiecznie i efektywnie zarządzać własnym majątkiem – tłumaczy Krzysztof Litwiński, prezes firmy Coldwell Banker w Polsce. - Pomimo oczywistego zapotrzebowania na tego typu usługi, dotychczas żadna firma w Polsce nie była w stanie ich zaoferować na taką skalę i na takim poziomie. Naszą działalnością chcemy wzbogacić i uzupełnić polski rynek obrotu nieruchomościami – kontynuuje.

Jednym z atutów Coldwell’a jest wewnętrzny, precyzyjny system informacji o ofertach sprzedaży, kupna i najmu znajdujących się w sieci. Globalny system internetowy Coldwell Banker zapewnia sprawną współpracę placówek na całym świecie, ułatwia szybkość dotarcia do odpowiedniej oferty i gwarantuje wiarygodność i aktualność danych znajdujących się w systemie. System ten jest dobrym narzędziem operacyjnym usprawniającym prowadzenie biznesu, ułatwiającym wymianę informacji i doświadczeń oraz prowadzenie szkoleń on-line dla agentów biur.

Info: Coldwell Banker