15.04.2005

DGE Bruxelles Polska w katalogu franczyz i systemów partnerskich

W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy DGE Bruxelles, przedstawiciela coraz bardziej popularnego tzw. franchisingu białych kołnierzyków.

Sieć ekspertów

Doświadczenia związane z pozyskiwaniem dotacji unijnych sieć DGE Bruxelles zdobywa od 1996 roku, działając w 6 krajach Unii Europejskiej: we Włoszech, Grecji, Hiszpanii, Belgii, na Cyprze i w Polsce.

Podstawowym celem działalności firmy jest doradztwo w zakresie pozyskiwania środków pomocowych istniejącym i nowo powstałym przedsiębiorstwom, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym i innym podmiotom. Firma zajmuje się także doradztwem w zakresie wprowadzania polityki ochrony danych osobowych.

Do tej pory powstało w oparciu o franchising ponad 350 biur doradczych, w których pracuje ponad 650 konsultantów.

Od 2004r. DGE Bruxelles buduje swoją sieć także w Polsce, firma działa jako master-franczyzodawca. Dzięki wiedzy, szkoleniom i bieżącej pomocy centrali DGE Bruxelles, franczyzobiorca staje się ekspertem do spraw pozyskiwania środków z unijnych i krajowych źródeł na finansowanie inwestycji swoich klientów.

- Unijne procedury ciągle są skomplikowane, a potrzeby inwestycyjne polskich przedsiębiorców rosną. W tym już dawno dostrzegłem szansę na biznes, potrzeba mi było tylko profesjonalnej wiedzy, jak zdobyć dotacje dla tych przedsiębiorców. Dlatego kupiłem licencję DGE – podaje powody swojej decyzji pierwszy franczyzobiorca licencji DGE, który swoje biuro otworzył w kwietniu tego roku w okolicach Warszawy.

Własne biuro

Uruchomienie biura DGE Bruxelles to inwestycja rzędu 70-75 tys. zł. Roczna opłata franczyzowa za korzystanie z marki DGE i know-how firmy wynosi 10 tys. zł + VAT.

Franczyzobiorcą DGE Bruxelles Polska może być każdy, kto dysponuje środkami finansowymi oraz posiada wyższe wykształcenie. Profesjonalne szkolenie wstępne, ciągła pomoc techniczna i merytoryczna w trakcie prowadzenia biura pozwala na skuteczną działalność niezależnie od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego.

INFO: DGE Bruxelles Polska

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora