Buty Gino Rossi ostro ruszyły w świat

Poniedziałek
23.05.2005
Słupska spółka intensywnie tworzy salony firmowe w kraju i za granicą. To zapowiedź zmian profilu działalności z produkcyjnego na dystrybucyjny.
 

Spółka Gino Rossi powstała na początku lat 90. Utworzyli ją byli dyrektorzy Fabryki Obuwia Alka oraz ich wspólnicy z Włoch. Specjalizuje się w produkcji eleganckiego obuwia męskiego i damskiego ze średniej oraz wyższej półki.
- Przez ostatnie lata skupialiśmy się na wykreowaniu marki. Dzisiaj wiemy, że ten cel został osiągnięty. Teraz chcemy ją utrwalić - powiedział gazecie "Puls Biznesu" Maciej Fedorowicz, prezes Gino Rossi.

Cel - 100 salonów

Plan zakłada otwarcie 100 salonów firmowych w całym kraju. Dotychczas powstało ich ponad sześćdziesiąt - własnych i na zasadzie franczyzy.
- Jest jeszcze wiele miast w Polsce, w których nas nie ma. Chcemy się tam pojawić - mówi prezes.

Prawie dwa lata temu spółka zaczęła tworzyć sieć sprzedaży za granicą - ma pięć salonów na Litwie, dwa w Berlinie, po jednym w czeskiej Pradze, na Słowacji i na Węgrzech oraz w Toronto i Gruzji. Wkrótce powstaną następne - w Niemczech i Czechach. Plan rozwoju firmy przewiduje też wejście do wszystkich państw nadbałtyckich i Rosji.

Więcej: Zbigniew Marecki, "Puls Biznesu", 23 maja 2005 r.
Puls Biznesu

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018