28.06.2005

Ahold Polska uruchamia drugi franczyzowy supermarket Albert

29 czerwca 2005 roku Ahold uruchomi drugi w Polsce supermarket Albert w systemie franczyzowym. Sklep zlokalizowany jest w Szklarskiej Porębie przy ul. Turystycznej 6.

Drugi franczyzowy supermarket Albert zacznie działać w znanej miejscowości turystycznej Karkonoszy – Szklarskiej Porębie. Nowootwarty Albert na 650 m2 powierzchni sprzedaży i oferuje klientom asortyment obejmujący artykuły spożywcze m.in. owoce i warzywa, mięso i wędliny, czy nabiał. Na stoisku piekarniczym dostępne będzie pieczywo z własnej piekarni, a wędliny i sery będzie można dostać na stoiskach obsługowych. Ponadto klienci w Albercie znajdą podstawowe artykuły przemysłowe, stanowiące uzupełnienie oferty spożywczej. W sklepie dostępne są artykuły marek własnych: Alberta i Euro Shoppera.

Do dyspozycji klienci mają 4 kasy (trzy w linii oraz na stoisku alkoholowym). W specjalnie oznaczonych mogą zapłacić domowe rachunki oraz doładować konta telefonów komórkowych.

Właścicielami Alberta są Janusz Haściło i Grzegorz Mandziej, którzy prowadzą już franczyzowego Alberta w oddalonych o 6 km od Szklarskiej Poręby Piechowicach. Franczyzobiorcy tak tłumaczą decyzję o przystąpieniu o sieci Aholda:
- Po trzech latach doświadczeń w prowadzeniu supermarketu mamy wiedzę, dzięki której umiemy szukać najlepszych rozwiązań. Oferta Ahold Polska oraz koncepcja supermarketu Albert jest dziś, w naszym odczuciu, najbardziej atrakcyjna na rynku franczyzowym. Dotychczasowa współpraca wydaje się to potwierdzać. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć z z Aholdem kolejny supermarket Albert.

Info: Ahold Polska