14.07.2005

Sa-ku-ra znaczy wiśnia

W dniach 23 lipca w Katowicach w CH Trzy Stawy i 30 lipca w Krakowie w Galerii Kazimierz odbędą się Wakacyjne Spotkania ze Sztuką Japonii.

Organizatorem jest Galeria Prezentów, franczyzowa sieć z ekskluzywnymi upominkami. Spotkania skierowane są do dzieci i ich rodziców. W programie przewidziana jest nauka kaligrafii japońskiej i origami – sztuki składania kolorowego papieru. Nie zabraknie ciekawostek na temat kultury i obyczajów japońskich, takich jak ceremonia parzenia herbaty czy Święto Lalek.

Galeria Prezentów rozwija się jako sieć franczyzowa od niedawna. Obecnie działają dwa butiki własne w centrach handlowych Katowic oraz jeden punkt franczyzowy w Krakowie. Na sierpień planowane jest otwarcie kolejnego sklepu franczyzowego w Zabrzu. Asortyment Galerii obejmuje materiały piśmiennicze znanych marek, galanterię skórzaną, akcesoria do win, karty do gry, scyzoryki, zestawy na biurko i inne wysokiej klasy upominki w przedziale cenowym od 30 zł do 3 tys. zł. Inwestycja w Galerię Prezentów wynosi 80-120 tys. w zależności od powierzchni i stanu lokalu. Butiki będą lokalizowane w centrach handlowych lub przy prestiżowych ulicach albo rynkach miast powyżej 50 tys. mieszkańców. Franczyzodawca poleca ten biznes przede wszystkim niezależnym i przedsiębiorczym kobietom.

Info: Galeria Prezentów

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora