18.07.2005

Rozrasta się sieć Galerii Prezentów

Zaledwie w cztery miesiące po otwarciu pierwszego franczyzowego sklepu Galerii Prezentów w Krakowie w Galerii Kazimierz, zostanie otworzony drugi - tym razem w Zabrzu.

Popularność centrum handlowego Platan w Zabrzu i przejrzystość konceptu Galerii Prezentów skłoniły franczyzobiorcę do otwarcia butiku właśnie w tym miejscu.
- Już na początku roku szkolnego mamy będą mogły zaopatrzyć swoje pociechy w porządne pióra dobrej marki, a każdy wybrać dla siebie lub swoich bliskich elegancki upominek – mówi Justyna Chociaj, koordynator rozwoju sieci.

W Krakowie franczyzobiorca zarezerwował już miejsce na Galerię Prezentów w Nowym Centrum położonym tuż przy Dworcu Głównym, które ma szansę stać się najpopularniejszym centrum handlowym Grodu Kraka. Otwarcie nastąpi jesienią 2006. Jeszcze w tym roku możliwe jest uruchomienie dwóch Galerii Prezentów w Warszawie. Franczyzobiorczyni szuka tylko odpowiednich lokali, w których planuje kolejno otwierać butiki z upominkami. Licencjodawcy zarezerwowali także lokale w innych miastach, m.in. w łódzkiej Manufakturze, największym w Polsce centrum handlowo-rozrywkowym.
- Zamierzamy otworzyć tam butik jak tylko centrum zostanie uruchomione. Najprawdopodobniej nastąpi to jesienią przyszłego roku – informuje Justyna Chociaj.

Info: Galeria Prezentów

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora