19.07.2005

Ruszą kolejne punkty Mail Boxes Etc.

Sieć MBE wciąż się rozwija. W kolejnych miastach prowadzone są negocjacje z potencjalnymi franczyzobiorcami. W większości przypadków podpisane są już wstępne umowy.

W Warszawie negocjacje zakończyły się sukcesem i już w połowie września zacznie działać nowy punkt MBE przy Al. KEN 46 na Ursynowie. Do tego czasu franczyzobiorca urządzi lokal zgodnie ze standardami MBE. Punkt będzie położony w nowym bloku, tuż przy północno-wschodnim wyjściu ze stacji metra Natolin. Trwają także zaawansowane rozmowy z kolejnym franczyzobiorcą w Warszawie.
- Na tym jednak nie poprzestaniemy. Planujemy otwarcie 5-6 punktów w stolicy – zaznacza Paweł Klimek dyrektor ds. sprzedaży licencji MBE.

We wrześniu sieć zawita także do Krakowa. Franczyzobiorca ma już lokal przy ul. Karmelickiej 55, który teraz, z pomocą franczyzodawcy, przygotuje na jesienne otwarcie. Niedługo także zostanie podpisana umowa franczyzowa we Wrocławiu.
- Prowadzimy rozmowy w kilku miastach. Chcemy rozwijać sieć równomiernie, by móc jak najszybciej rozpocząć ogólnopolską kampanię marketingową – informuje Paweł Klimek. - Usługi MBE stają się coraz popularniejsze, ale dla nas ważne jest, aby stały się powszechne. To zagwarantuje naszym franczyzobiorcom i całej sieci wysokie zyski.

Info: Mail Boxes Etc.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora