20.07.2005

Rozwija się sieć biur doradczych DGE Bruxelles

Międzynarodowa sieć DGE Bruxelles, zajmująca się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków ze źródeł krajowych i unijnych dla przedsiębiorstw i innych podmiotów gospodarczych, tworzy kolejne biura franczyzowe.

Od lutego 2005 działa w Warszawie pierwsze biuro własne sieci DGE. Kolejno jednak do listy ponad 350 biur DGE w 6 krajach Unii Europejskiej dołączają biura franczyzowe, tym razem zlokalizowane w Polsce: w Piasecznie (koło Warszawy), Lublinie, Wałbrzychu, Katowicach i Poznaniu. Docelowo w tym roku ma powstać 15 biur, które swoim zasięgiem pokryją prawie całą Polskę.

Specyfika działania w sieci pozwala franczyzobiorcom na realizację różnych zleceń, niezależnie od branży czy wielkości firmy klienta. Wszyscy partnerzy sieci korzystają z bazy danych o funduszach, nie tylko tych aktualnie dostępnych, ale także tych planowanych. Dzięki temu mogą przewidzieć popyt na określone środki i aktywnie poszukiwać odpowiednich klientów. Franczyzobiorcy sami też decydują, czy będą się specjalizować w określonej branży. Jednak nawet jeśli zdecydują się na zawężenie pola działania do wąskiej dziedziny, będą mogli przyjąć i zrealizować każde zlecenie dzięki pomocy centrali lub innych biur DGE.
- O bardzo szerokim obszarze działań biur DGE Bruxelles świadczy różnorodność realizowanych projektów: od tych mających na celu restrukturyzację szpitali przez projekty na inwestycje w przedsiębiorstwach aż po projekty tzw. „miękkie”, których celem jest dofinansowanie prowadzonych studiów podyplomowych i kursów specjalistycznych, czy imprez kulturalnych – mówi Katarzyna Gniazdek, prezes DGE Bruxelles.

Info: DGE Bruxelles

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora