25.07.2005

Rusza PHARE 2003

DGE Bruxelles i Bank Zachodni WBK podpisały umowę o współpracy. Pierwszym jej etapem będą wspólne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców organizowane w Warszawie w dniach 3-4 sierpnia.

Wreszcie została uruchomiona ostatnia edycja programu przedakcesyjnego PHARE 2003 adresowanego do małych i średnich przedsiębiorstw. Z pomocy będą mogły skorzystać firmy w całej Polsce, przeznaczając dotacje na inwestycje i usługi doradcze. Choć wymagania stawiane w tej edycji programu są niższe niż poprzednio, i tak przygotowanie wniosku z pewnością będzie dość skomplikowane i czasochłonne. Aby ułatwić przedsiębiorcom skorzystanie z ostatniej już rundy PHARE, DGE Bruxelles wraz z Bankiem Zachodnim WBK organizują bezpłatne spotkanie informacyjne na temat programu, które odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia w Warszawie, w budynku Millenium Plaza. Można się na nie zapisać, dzwoniąc do biura DGE: (22) 438 88 18 lub wysyłając zgłoszenie faksem: (22) 438 88 17.

Spotkanie w stolicy jest pierwszym, które się odbędzie. Jeśli taka forma pomocy zyska zainteresowanie przedsiębiorców, następne spotkania informacyjne zostaną zorganizowane w miastach, w których działają biura franczyzowe DGE, czyli w Poznaniu, Wałbrzychu, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie.

Info: DGE

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora