09.09.2005

Spotkania z Mail Boxes Etc. i Galerią Prezentów

9 września w Warszawie odbędzie się spotkanie z zainteresowanymi otwarciem punktu usługowego Mail Boxes Etc. bądź sklepu Galeria Prezentów.

Już od dziś osoby, które są zainteresowane otwarciem punktu usługowego Mail Boxes Etc. bądź sklepu Galeria Prezentów mogą umawiać się na indywidualne spotkania z Pawłem Klimkiem, dyrektorem ds. sprzedaży licencji firmy Parta, która zarządza sieciami Galeria Prezentów i Mail Boxes Etc. Spotkania odbędą się 9 września w siedzibie firmy konsultingowej PROFIT system w Warszawie przy ulicy Brązownicza 16.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Kingą Wojciechowską: tel. (22) 650 80 44, tel. kom. 601-320-101, e-mail: kwojciechowska@profitsystem.pl.

Mail Boxes Etc.

Punkty MBE powstają w Polsce na licencji master amerykańskiej sieci franczyzowej Mail Boxes Etc., oferującej usługi dla małych i średnich firm oraz dla klientów indywidualnych. Siecią zarządza katowicka spółka Parta. W punktach sieci można wynająć skrytkę adresową, która posiada wszelkie znamiona skrytki pocztowej, a dodatkowo umożliwia m.in. zarejestrowanie firmy pod adresem punktu. Można w nich także odebrać przesyłkę kurierską i paczkę o dowolnych gabarytach. Przed wysłaniem paczki może zostać ona profesjonalnie zapakowana, co zminimalizuje ryzyko jej uszkodzenia w czasie transportu. W punktach MBE właściciel małej firmy może także zamówić wizytówki, plakaty, foldery reklamowe – zarówno projekt jak i druk.

W Polsce pierwszy punkt MBE powstał w Katowicach. Jest on jednocześnie Centrum Pilotażowym dla nowych franczyzobiorców. W Warszawie działa już punkt franczyzowy MBE przy ul. Marszałkowskiej 80, kolejny zostanie otwarty w połowie września tego roku, także w stolicy, na Ursynowie.

Galeria Prezentów

Galeria Prezentów jest autorskim pomysłem właścicieli Party. Koncept biznesowy sieci jest prosty. Obejmuje prowadzenie sklepu z ekskluzywnymi upominkami w atrakcyjnej lokalizacji, przy wyborze której pomaga Parta. Firma zarezerwowała nawet przestrzenie handlowe w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu dla biorców licencji.

Pakiet franczyzowy obejmuje między innymi szkolenia, organizację promocji i nadzorowanie stanów magazynowych w celu jak najszybszego uzupełniania niedoborów towaru. Osobom, które po raz pierwszy zakładają firmę, Parta oferuje specjalne konsultacje (ABC nowej firmy).

Pierwszy punkt franczyzowy został otwarty w tym roku w Krakowie w Galerii Kazimierz, drugi zacznie działać 27 sierpnia w Zabrzu, kolejny – w połowie września w Warszawie. Oprócz tego Parta prowadzi dwa własne butiki w centrach handlowych Katowic.

Więcej informacji w prezentacjach Galerii Prezentów i Mail Boxes Etc. na portalu lub na stronach: www.galeriaprezentow.pl i www.mbe.com.pl.