Polskie ciuchy coraz popularniejsze za granicą

Piątek
30.09.2005
Łódzka sieć odzieżowa KAN, właściciel marki Tatuum, otworzyła 29 września swój pierwszy sklep w Niemczech.
 

Sklep mieści się w najnowszym i podobno najnowocześniejszym centrum handlowym Berlina - EastGate. Ma 200 m2. Jest pierwszym z czterech salonów, które KAN zamierza otworzyć w ciągu półtora roku w stolicy Niemiec. Wszystkie będą w centrach handlowych, bo jak twierdzi Tomasz Podolak z KAN, spółka chce być w tych samych miejscach co konkurencja, czyli Springfield, Mexx oraz Esprit.

Niemcy będą mogli kupić w sklepach Tatuum ten sam asortyment co Polacy, czyli ubrania dla nieźle sytuowanych 25-35-latków z wielkich miast.
Co więcej, ubrania w niemieckich sklepach będą kosztowały tyle co w Polsce. To może dodatkowo skusić tamtejszych klientów.

Inwestycje w Berlinie to fragment szerszej strategii KAN mającej uczynić z łódzkiej spółki giganta na miarę szwedzkiego H&M czy hiszpańskiej Zary. KAN ma już dziesięć salonów za granicą, m.in. na Węgrzech (w Budapeszcie i Peczu) oraz w Pradze i Moskwie. Kolejne otworzy w Belgii oraz Holandii.

Więcej: Piotr Miączyński "Gazeta Wyborcza", 30 września 2005r.
Gazeta Wyborcza

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018