18.10.2005

Irena Eris zapowiada, że zainwestuje w kolejne obiekty

Irena Eris chce powtórzyć sukces hotelu w Krynicy Górskiej. Teraz czas na Mazury, ale nie tylko. Zapowiada budowę kilku ośrodków spa w Polsce.

Na początek kwietnia 2006 r. planowane jest przyjęcie pierwszych gości do Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie na Mazurach k. Wysokiej Wsi (Wzgórza Dylewskie). Wiele wskazuje na to, że inwestorowi uda się dotrzymać terminu. Budowa weszła już w ostatni etap prac, a ich zakończenie zaplanowano na grudzień 2005 r. Koszt inwestycji szacowany jest na blisko 50 mln zł.

Budowę hotelu na Mazurach rozpoczęto wiosną 2004 r. Wzgórza Dylewskie to ponad 10 tys. mkw. z 97 pokojami (88 w budynku głównym i 9 w Domu Leśnym — Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris oraz SPA). Do dyspozycji gości będą też dwie restauracje, lobby, bar, pub Mleczarnia z kręgielnią i bilardem. W obiekcie zostaną przygotowane 4 wielofunkcyjne sale wyposażone w sprzęt nagłośnieniowy oraz multimedialny, z przeznaczeniem na organizację spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Na zewnątrz umiejscowione będą również Rybakówka z grillem i miejscem na ognisko, a także Gospoda Sielanka, serwująca specjały kuchni staropolskiej.

Więcej: Agnieszka Janas, "Puls Biznesu", 18 października 2005r.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0