20.10.2005

Targi "NOWA I MAŁA FIRMA"

17 października w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyły się Akademickie Targi Przedsiębiorczości "Nowa i Mała Firma".

Targi organizowane są w ramach projektu "Uniwersytet Przedsiębiorczości" i dofinansowane z grantu Ministerstwa Gospodarki i Pracy w ramach programu Pierwsza Praca. Impreza została przygotowana z myślą o studentach i absolwentach mazowieckich uczelni wyższych, zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Celem targów było przedstawienie dostępnych możliwości uzyskania pomocy administracyjnej i finansowej dla małych i nowo powstających przedsiębiorstw oraz zainspirowanie przyszłych właścicieli firm pomysłami na własny biznes.

W targach udział wzięli m.in.: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UW; Bank Gospodarstwa Krajowego; Commercial Union Polska; Fundacja Kroneberga; Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw; Ministerstwo Gospodarki i Pracy z Programem "Pierwsza Praca" oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Patronem medialnym imprezy był magazyn Własny BiznesFranchising.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Marcin Kaleta

doradca we franczyzie
Napisz do autora