Zmiany w branży odzieżowej

Środa
02.11.2005
- rozmowa z Piotrem Beltranim, kierownikiem ds. rozwoju sieci franczyzowej marki House.
 

W ciągu ostatnich kilku lat wiele polskich firm odzieżowych zrezygnowało z produkcji i skoncentrowało się na promocji marki i sprzedaży wyrobów. Dlaczego branża najczęściej wybiera ten właśnie model biznesowy?
Rzeczywiście w branży odzieżowej utrzymuje się tendencja do koncentrowania się na projektowaniu kolekcji, budowaniu wizerunku marki oraz do zarządzania sprzedażą w szerokim tego słowa znaczeniu. Sam proces produkcji odbywa się na zewnątrz - większość firm odzieżowych zleca ją producentom z Dalekiego Wschodu. Dzieje się tak z dwóch przyczyn: po pierwsze tam jest taniej, po drugie tamtejsze zakłady produkcyjne dysponują już nowoczesną technologią. Taki model pozwala zaoferować klientowi najlepszy stosunek ceny do jakości.

Jaki model przyjęła firma Artman, właściciel marki House?
Kładziemy bardzo duży nacisk na własne, niepowtarzalne wzornictwo oraz marketing - dzięki temu rośnie znajomość marki House. Produkcję odzieży zlecamy głównie firmom na Dalekim Wschodzie. Niewielką część kolekcji przygotowują firmy Polskie i Europejskie. Dodatkowo dobrze skonstruowane i jasne warunki handlowe dla franczyzobiorców - zarówno polskich i zagranicznych - przyczyniają się do stałego wzrostu liczby punktów sprzedaży.


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018