Key zbuduje własną sieć

Środa
09.11.2005
Choć wrocławska firma ma już 140 partnerskich punktów sprzedaży, to wciąż jej mało. Marzą się jej bowiem własne sklepy.
 

Kolejna polska firma odzieżowa decyduje się na budowę sieci własnych placówek. Niedawno „PB” informował, że z takim projektem rusza Ochnik, producent skórzanej odzieży z Garwolina. Teraz podobną koncepcję wdraża Key, wrocławska firma projektująca i sprzedająca bieliznę. Dotąd spółka funkcjonowała głównie opierając się na ponad 140 sklepach partnerskich, które działają w małych i średnich miastach całej Polski. Teraz bielizna tej marki ma być dostępna w galeriach handlowych.

Na razie działa tylko jeden własny sklep pod szyldem Key we Wrocławiu. W przyszłym roku firma planuje otwarcie trzech firmowych punktów w Warszawie, Krakowie i ponownie w stolicy Dolnego Śląska. Przedstawiciele firmy szacują, że pod koniec dekady będą mieć kilkadziesiąt placówek.

Key jest właścicielem dwóch marek: Key i Hey. We własnych salonach będzie dostępna wyłącznie marka Key, a istniejący od 2003r. brand Hey pozostanie w multibrandowych sieciach handlowych.

Najbardziej znanymi konkurentami Key są Atlantic i Henderson.

Więcej: Magdalena Laskowska "Puls Biznesu", 9 listopada 2005r.
Puls Biznesu

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018