Próchnik kupuje salony odzieżowe

Poniedziałek
21.11.2005
Próchnik rozbudowuje sieć sprzedaży. Pierwszym krokiem jest przejęcie sieci Pabia Fashion. Kolejnym nabytkiem spółki może stać się sieć Deni Cler, należąca do Grupy W. Kruk.
 

Firma Próchnik – jeden z największych producentów płaszczy wełnianych w Polsce – zapowiada rozwój sieci salonów odzieżowych i rozszerzenie asortymentu m.in. o odzież damską. W piątek zarząd Próchnika podpisał wstępną umowę przejęcia spółki Pabia Fashion, która ma sieć 23 sklepów. Wartość transakcji wyniesie 2,5 mln zł. Próchnik ma własnych 7 sklepów w Polsce i dwa za wschodnią granicą – na Litwie i w Rosji.

Tego samego dnia rano spółka ogłosiła w raporcie giełdowym dla akcjonariuszy zamiar nabycia od giełdowej spółki W. Kruk sieci Deni Cler, prowadzącej 24 salony z markową odzieżą dla kobiet. Zarząd W. Kruk, zaskoczony tą informacją, od razu wydał stanowisko.

Nie prowadziliśmy z Próchnikiem żadnych rozmów na ten temat. Dowiedzieliśmy się o tym z komunikatu giełdowego. Możliwe, że oferta jeszcze do nas nie dotarła – poinformował "Gazetę Prawną" Jan Rosochowicz, prezes firmy W. Kruk. Dodał, że firma na razie nie planuje sprzedaży Deni Cler.
Zarząd W. Kruk zapowiada jednak, że jest gotowy rozważyć propozycję zakupu sieci Deni Cler.

Więcej: Anita Skiba' "Gazeta Prawna", 21 listopada 2005r.
Gazeta Prawna

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018