DERRI rozszerza działalność w Polsce

Czwartek
01.12.2005
30 listopada w warszawskim Centrum Handlowym Reduta odbyło się uroczyste otwarcie nowego salonu DERRI, marki należącej do tureckiej firmy DSD. Gościom została zaprezentowana nie tylko najnowsza kolekcja DERRI, ale także dwie nowe na polskim rynku marki Vivid i Mithat Selection.
 

Kolekcje Vivid dla kobiet i Mithat Selection dla mężczyzn prezentują połączenie elegancji i stylu casual. Ciekawe połączenia kolorów i materiałów zachęcają do subtelnych eksperymentów z modą. Do wyboru są wysokiej jakości garnitury, marynarki, spodnie, spódnice, sukienki, koszule oraz liczne dodatki. Na powierzchni 500 mkw. nowego Salonu zaprezentowano również wyselekcjonowane kolekcje odzieży skórzanej, futer, galanterii, tekstyliów oraz dodatki w postaci toreb czy pasków.

Modne konsorcjum

Firma DSD to konsorcjum zrzeszające 200 firm z branży wyrobów skórzanych. Spółka jest największym holdingiem w Europie, który dostarcza produkty ze skóry. DSD współpracuje też z producentami odzieży konfekcyjnej.

W Polsce spółka działa od 2000 roku. Nowy salon DERRI jest drugim sklepem flagowym w Warszawie. Ponadto pod szyldem firmy działają również sklepy franczyzowe: w Galerii Millenium we Włocławku, w centrum biznesowo-handlowym Altus w Katowicach i w Bydgoszczy. Wkrótce DSD Polska planuje otwierać kolejne nowe sklepy (m.in. wiosną 2006 roku w łódzkiej Manufakturze).

W Polsce roczne obroty DERRI wynoszą kilkadziesiąt milionów złotych. Firma prognozuje w 2006 r. wzrost sprzedaży sięgający 50 procent.

Info: DERRI


doradca we franczyzie