Piątek
13.01.2006
- rozmowa z Michałem Skórkowskim, specjalistą ds. franchisingu firmy LeeCoopper.
 

Hipermarket Tesco zamierza powalczyć o zamożniejszego klienta, który ubiera się w markowych sklepach, ale produkty żywnościowe kupuje w hipermarketach. Od lutego w sklepach Tesco będzie można kupić ubrania amerykańskiej firmy Cherokee. Czy według Pana spowoduje to spadek sprzedaży odzieży w markowych sklepach?
Marka Cherokee jest bardzo słabo rozpoznawalna na rynku Polskim, dlatego pojawienie się jej w marketach nie powinno wpłynąć na sprzedaż pozostałych marek. Dodatkowo poprzez takie wejście na rynek, będzie ona kojarzona z marketami a jak powszechnie jest wiadomo jakość sprzedawanych tam produktów odzieżowych pozostawia wiele do życzenia. Tak więc spadek może nastąpić tylko tej jednej marki z pozycji słabo rozpoznawalnej do pozycji marki marketowej.

W jaki sposób sprzedaż markowych ubrań w hipermarketach wpłynie na rynek odzieżowy?
Na to pytanie pozostaje odpowiedzieć tylko pytaniem, które marki o ugruntowanej pozycji na rynku zdecydują się na krok prowadzący do spadku jej wizerunku? ...Według mnie nieliczne, bądź te o nieugruntowanej pozycji, a to nie może mieć wpływu na sprzedaż markowej odzieży.


Przeczytaj również:
Kolekcje mody prosto z supermarketu

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018